ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

Якщо ви прагнете використовувати смартфон з флагманським процесором, то вам слід подумати про тепловиділення. Чим вище продуктивність процесора, тим більша ймовірність його перегріву.

Це врешті-решт збільшує загальну середню температуру смартфона. Однак важливо відзначити, що різні виробники, які використовують один і той же процесор, мають різну середню температуру для своїх смартфонів. Середня температура частково буде залежати від дизайну тепловіддачі на смартфоні.

Було стільки критики щодо поганого контролю температури Qualcomm Snapdragon 888 через відміну 5-нм процесу Samsung. Навіть інші нижчі моделі, такі як Snapdragon 865/865Plus та Snapdragon 870, також мають проблеми з нагріванням.

Однак більшість цих смартфонів ніколи не наближаються до цих пікових температур, окрім як в екстремальних умовах, наприклад під час ігор. Сьогодні ми розглянемо ТОП -10 смартфонів Snapdragon 888 з точки зору перегріву.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

Meizu 18 — середня температура 37,2° C

Meizu 18 — флагман березня 2021 року, і, звичайно, він поставляється з SoC Qualcomm Snapdragon 888. З огляду на звіт інших брендів, досить дивно, що цей смартфон очолює список. Meizu 18 — смартфон SD888 з найвищою середньою температурою 37,2° C. Причина цього не лише в Snapdragon 888, а й у компромісі в дизайні цього смартфона.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

Для того, щоб Meizu 18 мав невелику вагу 162 г, цей смартфон використовує лише радіатор VC невеликої площі з радіатором охолодження рідини. Ця конструкція в основному проводить тепло через задню кришку цього флагманського смартфона. Таким чином, можна сміливо сказати, що Meizu 18 жертвує належним відведенням тепла для перенесення та легкої ваги.

Тим не менш, у повсякденному використанні Meizu 18 підтримує ідеальну тепловіддачу та температуру. Таким чином, цей смартфон у багатьох випадках холодний. Однак під час ігор температура значно підвищується, і вона починається з області камери. Якщо вам потрібно використовувати Meizu 18 для ігор, ми рекомендуємо мати задню кришку, що поглинає температуру.

Xiaomi Mi 11 Pro — середня температура 36,42° C

Враховуючи численні скарги щодо нагрівання цього пристрою, ми очікували, що він опиниться на першому місці. Тим не менш, Meizu 18 виграв це місце. Тим не менш, Xiaomi Mi 11 Pro не за горами на другій позиції. За словами Master Lu, середня температура Xiaomi Mi 11 Pro сягає 36,42° C. Однак я впевнений, що багато онлайн-оглядів цього пристрою не погоджуються з цією температурою.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

Xiaomi Mi 11 Pro поставляється з тривимірною системою розсіювання тепла. Він використовує рідинне охолодження VC + графіт + мідну фольгу, а також тепловідвідну подушку. Ця конструкція забезпечує належне поглинання тепла. Однак це явно не виконує свою роботу.

За деякими відгуками, в крайніх випадках під час ігор температура поверхні Xiaomi Mi 11 Pro досягає 50° C. Фактично, в одному огляді стверджується, що цей пристрій досяг температури близько 50° C всього за 30 хвилин. Тому ми рекомендуємо, щоб для кращого ігрового досвіду вам знадобився зовнішній вентилятор охолодження.

BlackShark Gaming Phone 4 Pro — cередня температура 35,65° C

За словами Master Lu, середня температура BlackShark Gaming Phone 4 Pro становить 35,65° C. Однак деякі відгуки стверджують, що температура поверхні цього пристрою близька до 40 ° C. Компанія, знаючи, що ця температура не дасть користувачам комфорту, випустила відповідну захисну оболонку для розсіювання тепла.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

Теплопровідний метал у середині телефону гарантує, що задня кліпка безпосередньо контактує з зоною нагріву телефону, що, у свою чергу, покращує здатність відведення тепла.

Realme GT — середня температура становить 34,11 °C

Realme GT поставляється з системою охолодження VC з нержавіючої сталі, яка має покращити тепловіддачу цього пристрою шляхом застосування нержавіючої сталі в системі охолодження та оптимізації структури розсіювання тепла. Однак це не завадило смартфону потрапити в ТОП-10 моделей Snapdragon 888 зі схильністю до перегріву. Цей смартфон посідає четверте місце з середньою температурою 34,11° C.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

За даними Realme, конструкція тепловідведення знижує температуру центрального процесора до 15° C при 100% площі розсіювання тепла. Згідно з відгуками, температура поверхні цього пристрою під час ігор досягає 37,4° C. Однак це не викликало значного дискомфорту, якщо тримати його в руці.

Nubia Red Magic 6 Pro — середня температура становить 33,91° C

Рейтинг Master Lu щодо перегріва смартфонів Snapdragon 888 ставить Nubia Red Magic 6 Pro на п’яту позицію з середньою температурою 33,91 ° C. Цей смартфон поставляється з комплексною багатошаровою системою охолодження ICE 6.0.

Відповідно до Nubia, ICE 6.0 поєднує в собі 7 різних методів охолодження. Основними елементами цієї системи охолодження є вентилятор, парокамера та матеріали з властивостями відведення тепла.

Redmi K40 Pro — середня температура становить 33,87° C

Redmi K40 Pro — один з найбільш популярних флагманів серії Redmi. Цей смартфон поставляється з тривимірною системою розсіювання тепла з рідинним охолодженням. Згідно з останніми оглядами, верхня половина камери виробляє більше тепла, ніж нижня.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

Тим не менш, середня температура цього пристрою становить 33,87° C. Незважаючи на те, що вона входить до числа 10 смартфонів на Snapdragon 888 що перегріваються, ця температура не повинна викликати дискомфорту в руках. Звичайно, користувачам з алергією на спеку все одно буде некомфортно.

OnePlus 9 Pro — средняя температура 33,71° C

Так само, як у Xiaomi Mi 11 Pro, було багато скарг щодо нагріву OnePlus 9 Pro. З огляду на скарги, ми очікуємо, що цей пристрій буде вище у рейтингу Master Lu смартфонів що перегріває SD888. Однак OnePlus 9 Pro знаходиться на сьомому місці з середньою температурою 33,71° C.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

За словами користувачів, навіть під час використання камери температура OnePlus 9 Pro “занадто висока”. Користувач сказав про повідомлення: «Наразі температура вашого пристрою занадто висока, будь ласка, призупиніть зйомку на деякий час, щоб знизити її», і «Неможливо зробити знімки, оскільки температура телефону занадто висока».

OnePlus 9 Pro поставляється з більш товстою міддю і більшим радіатором, ніж OnePlus 8 Pro. Цей смартфон також використовує подвійні батарейні елементи 25 Вт, які допомагають контролювати тепло. Не дивно, що у нього все ще виникають проблеми з перегрівом.

Samsung Galaxy S21 Plus — середня температура 33,63° C

Окрім Mi 11 Pro та OnePlus 9 Pro, Galaxy S21 Plus — це ще один смартфон із багатьма проблемами з нагріванням. Однак виявляється, що проблеми з перегрівом Galaxy S21 Plus — це щось більше, ніж просто процесор Snapdragon 888. Тим не менш, цей смартфон посідає восьме місце у рейтингу смартфонів на Snapdragon 888 з перегрівом від Master Lu.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

iQOO 7 — середня температура становить 33,59° C

IQOO 7 поставляється з передовою технологією рідинного охолодження для відводу тепла. Цей метод розсіювання тепла використовує мідні трубки для перенесення рідини з зони SoC до більш прохолодних областей графітової пластини.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

На iQOO 7 цей пристрій має середню температуру всього 33,59° C. Хоча він в ТОП -10 смартфонів на Snapdragon 888 із перегрівом — ця температура не повинна викликати у користувачів дискомфорту.

ROG Phone 5 — середня температура становить 33,24 ° C

Останній смартфон у списку — це Asus ROG Phone 5, який має товсту металеву рамку, яка виконує роль радіатора. Як і інші смартфони зі списку, цей пристрій також має деякі проблеми з опаленням. Однак з температурою трохи вище 30 градусів це не так вже й погано.

ТОП-10 флагманів Snapdragon 888, схильних до перегріву

Висновок

Проблеми з перегрівом можуть дратувати, особливо якщо у вас є флагманський смартфон. Однак важливо зазначити, що проблеми з перегрівом можуть бути наслідком проблем із обладнанням чи програмним забезпеченням.

Таким чином, процесор Snapdragon 888 не може бути єдиною причиною проблем з перегрівом на цих флагманах. Ми також повинні підкреслити, що при щоденному використанні більшість із цих смартфонів не наближається до середньої температури.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Nathan Cosker

  Nice post. I was checking continuously this blog
  and I am impressed!
  Very helpful info specifically the last part
  I care for
  such info much. I was seeking this particular info for
  a very long time. Thank you and good luck.

  Відповіcти
 2. Stephen Wood

  Quality articles is the crucial to attract the users to go to see
  the
  web site, that’s what this web page
  is providing.

  Відповіcти
 3. Carol Pepler

  I do not even know how I ended up here, but I thought
  this post was good.
  I do not know who you are but definitely you’re going to a
  famous blogger if you aren’t already
  Cheers!

  Відповіcти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: