Facebook не дозволить відстежувати користувачів віком до 18 років

Facebook оголосив, що більше не дозволить рекламодавцям надавати цільові рекламні послуги, виходячи з інтересів людей молодше 18 років або їх діяльності на інших вебсайтах. Ця зміна означає, що у Facebook, службах Messenger та платформі обміну фотографіями, Instagram, рекламодавці можуть надавати рекламні послуги лише підліткам віком до 18 років на основі віку, статі чи інформації про місцеперебування.

Facebook не дозволить відстежувати користувачів віком до 18 років

Instagram повідомив у своєму блозі, що він вніс цю зміну, оскільки погодився з деякими прихильниками, що молоді люди можуть бути не в змозі приймати точні судження щодо цільової реклами. Крім того, коли користувачі Instagram віком до 16 років приєднаються до платформи, вони за замовчуванням почнуть мати приватні облікові записи, щоб запобігти дорослим від зайвих контактів.

Звичайно, вони також можуть вибрати перехід на загальнодоступний рахунок. Facebook повідомив, що ці зміни будуть впроваджені через кілька тижнів і стосуватимуться головного вебсайту Facebook, Instagram та Messenger.

Instagram для дітей?

У травні цього року Instagram заявила, що планує розробити нову версію сервісу для дітей віком до 13 років. Але тоді генеральні адвокати 44 штатів і територій США закликали Facebook відмовитися від плану. Вони вважають, що соціальні медіа можуть вплинути на здоровий ріст дітей. Ці штати вважають, що Facebook погано захищає дітей.

З того часу ставлення та способи поводження з молодими користувачами Facebook привертали велику увагу. Сьогодні Facebook заявив, що ідея надання “спеціальних” додатків для підлітків полягає у забезпеченні батьків більшої прозорості. Вони також хочуть, щоб батьки могли контролювати поведінку маленьких дітей, які хочуть отримати доступ до Instagram.

Насправді кілька великих компаній у соціальних мережах випустили версії програм для молодої аудиторії. У нас є такі, як Facebook Messenger Kids та YouTube Kids від Alphabet. Прихильники вважають, що діти вже перебувають на одній платформі, тому версія для сімейного відпочинку забезпечує більш безпечне середовище.

Але критики кажуть, що Facebook не повинен намагатися залучати до своїх послуг маленьких дітей. Багато хто вважає, що розвиток дітей, їх психічне здоров’я та їх особисте життя будуть під загрозою. Деякі користувачі вважають, що діти не повинні мати стосунку до соціальних мереж. Вони вважають, що соціальні медіа якимось чином порушать психічне здоров’я дітей.

Вони можуть бути піддаватися кіберзнущанням з боку своїх старших однолітків або навіть тиску з боку однолітків. З цією метою питання соціальних медіа для дітей залишається дійсно спірною темою. Насправді багато батьків не готові до цієї розмови. Як ви вважаєте, чи повинні діти мати власний простір у соціальних мережах?

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 11 оцінок, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: