ⓘ OPPO представляє нове покоління безпечніших, розумніших технологій надшвидких зарядок

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв OPPO провів ОРРО Flash Charge Open Day, темою  якого  стали  новини галузі швидкої зарядки. Компанія влаштувала день відкритих дверей, щоб розповісти про можливості надшвидкої зарядки: представити загалу найновіші результати досліджень і технологічні рішення.

«Розвиток технології надшвидкої зарядки OPPO VOOC ґрунтується на інноваційних змінах усієї системи, до якої належить зарядний адаптер, зарядний кабель, PMIC, акумулятор тощо, — сказав Джефф Чжан, головний науковий співробітник OPPO VOOC Flash Charge. — Яку б зарядку не вибирали користувачі: бездротову чи дротову, технологія надшвидкої зарядки VOOC здатна задовольнити широкий спектр потреб, пов’язаних із відновленням енергії електронних пристроїв, навіть за найекстремальніших умов».

Безпечна зарядка: інновації як запорука безпечного відновлення енергії

Удосконалюючи технологію надшвидкої зарядки, OPPO завжди ставила на перше місце ефективність і безпеку. Дотримуючись цієї концепції, компанія досліджує нові матеріали, AI алгоритми, архітектуру зарядки й інші чинники, щоб використати їх для подальших інновацій. Результатом пошуків стала п’ятикратна система захисту надшвидкої зарядки:

  • запобіжник із меншим опором. У разі перевантаження електромережі та інших проблем запобіжник, що є елементом п’ятикратної системи захисту надшвидкої зарядки, миттєво перегорить, щоб від’єднати акумулятор від джерела електроенергії. Модернізована конструкція запобіжника має нижчий внутрішній опір і покращені характеристики, що додатково підвищують безпечність зарядної системи;
  • перемикачі нітриду галію (GaN). OPPO вперше застосувала на своїх смартфонах перемикачі GaN. Вони не лише досягають тієї ж функціональності, що й традиційні кремнієві MOSFET-комутатори, на меншій площі, зменшуючи необхідний простір. Низький опір перемикачів GaN і робота під високою напругою допомагають зменшити тепловиділення, підвищити ефективність і надійність зарядки;
  • серія двоконтурних конструкцій. Конструкція подвійних акумуляторів демонструє ту саму потужність за зниження напруги та зменшення тепловиділення. Серія двокомпонентних конструкцій є ще більш досконалою, адже поєднує подвійні акумуляторні елементи, займаючи менше місця та зберігаючи параметри безпеки. Нова конструкція щонайменше на 5 % збільшує ємність акумулятора порівняно з аналогами того ж розміру;
  • мікросхема визначення безпеки акумулятора. Фірмовий чип виявлення загроз безпеці акумулятора OPPO із вбудованими алгоритмами АІ здатен з’ясувати, чи має акумулятор зовнішні пошкодження, і розпізнати падіння напруги в режимі реального часу завдяки низці сценаріїв. Тож чип діятиме відповідно: якщо падіння напруги спричинене пошкодженням акумулятора, смартфон попередить користувача та вживе додаткових заходів, щоб запобігти подальшим проблемам;
  • композитний струмоприймач. OPPO розробила захисний акумулятор з абсолютно новим композитним колектором струму. Для пристрою використали новий композитний матеріал, розташований між двома алюмінієвими шарами, щоб змінити типову конструкцію, характерну для інших акумуляторів. Сендвіч-структура додатково покрита захисним матеріалом, що забезпечує струмоприймачу п’ятишарову композитну структуру. Це підвищує безпеку акумулятора, захищаючи його від коротких замикань, спричинених зовнішніми пошкодженнями. Тестування в лабораторії OPPO показали: новий акумулятор проходить тести на проколи та зіткнення зі 100%-вим успіхом і без втрати продуктивності.

Розумна зарядка: оптимізація швидкості та часу автономної роботи для ідеального балансу

У день відкритих дверей OPPO також представила нову технологію розумної зарядки. Розроблена, щоб підтримувати максимально безпечну швидкість відновлення енергії, ця технологія регулює силу струму, використовуючи різні сценарії заряджання. А отже, мінімізує випадки незвичного старіння акумулятора, даючи користувачам змогу довше насолоджуватись оптимальним часом автономної роботи.

Технологія розумної зарядки вдосконалює роботу акумулятора:

  • збільшує строк служби акумулятора: забезпечуючи швидкість 65 Вт SuperVOOC зарядки та повне заряджання-розряджання акумулятора, технологія здатна тримати заряд на рівні 80 % початкової ємності навіть після 1500 циклів;
  • підвищує швидкість заряджання в конкретних сценаріях: швидкість заряджання може бути збільшена відповідно до ситуації, враховуючи миттєву максимальну потужність, яку акумулятор може прийняти безпечно. Так, 65 Вт SuperVOOC зарядка здатна пришвидшити заряджання приблизно на 20 %. Тож ви можете повністю зарядити 4500 мАг акумулятор лише за 30 хвилин;
  • забезпечує баланс швидкості заряджання та нагріву: технологія визначає найкраще співвідношення потужності зарядки та температури пристрою за різних сценаріїв використання. Це дає змогу користуватися надшвидкою зарядкою без жодного дискомфорту.

Екстремальне заряджання: надшвидка зарядка працює навіть за найнижчих температур  

Щоб зробити надшвидку зарядку VOOC якомога безпечнішою та розумнішою, OPPO шукає шляхи оптимізації технології в екстремальних ситуаціях. Наприклад, важко зарядити літій-іонну батарею в дуже холодних умовах, адже примусове заряджання може спричинити коротке замикання. Утім OPPO знаходить рішення: за наднизької температури компанія використовує розумні алгоритми, щоб визначити оптимальну температуру зарядки акумулятора та підвищити температуру до початку заряджання. Результати випробувань доводять: алгоритми забезпечують стрибок від –20 ℃ до +10 ℃ менше ніж за хвилину, тож ви заряджатимете акумулятор як зазвичай.

Із моменту запровадження технології надшвидкої зарядки VOOC у 2014 році безпека, ефективність і простота використання стали трьома основними напрямами науково-дослідної діяльності OPPO в галузі акумуляторів і зарядних технологій. Станом на 30 червня 2021 року компанія вже подала заявки на понад 3000 патентів, пов’язаних із технологією швидкої зарядки. Оснастивши технологією надшвидкої зарядки VOOC більше ніж 30 своїх пристроїв, OPPO забезпечила швидкою, зручною та безпечною зарядкою більше ніж 195 мільйонів користувачів по ​​всьому світу.

У 2021 році компанія розпочала новий проєкт — The Flash Initiative — із застосування власної технології VOOC в автомобілях, громадських приміщеннях і мікросхемах різноманітних пристроїв. В епоху інтернету досвіду технологія надшвидкої зарядки від OPPO розвивається, щоб користувачі отримали зарядний пристрій нового покоління. Він допомагає досягати найкращих результатів, незважаючи на умови. Тож ви зможете зарядити будь-який пристрій будь-де та будь-коли.

Онлайн-презентацію з англійськими  субтитрами можна подивитися за посиланням: www.youtube.com/watch?v=pKD-eHZ2YcI.

Купити Oppo A74 4/128GB Blue
Купити Oppo A74 4/128GB Black
Купити Oppo A54 4/128GB Starry Blue
Купити Oppo A54 4/128GB Crystal Black
Купити Oppo A15s 4/64GB Mystery Blue
Купити Oppo A15s 4/64GB Dynamic Black

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: