Apple AirPods вийде разом з iPhone 13

Подробиць про дату запуску Apple AirPods 3 поки що небагато, але третє покоління AirPods вже неодноразово виходило в Інтернет. Він був помічений у вигляді високоякісного живого зображення 24 липня, що вказує на те, що AirPods 3 матиме разючу схожість з AirPods Pro. Попри те, що довгий час кружляли навколо чуток, деталей запуску нових AirPods все ще мало.

Очікуване третє покоління AirPods з’явиться на полицях магазинів пізніше цього року. Надійні джерела припускали, що пристрій буде представлений у першій половині цього року. Однак ця спекуляція не виявилася правдивою. Новий звіт тепер натякає на майбутній запуск Apple AirPods 3. Apple ні підтвердила, ні спростувала цю інформацію.

Дата запуску Apple AirPods 3

Джерела, знайомі з планами технічного гіганта Купертіно, повідомили DigiTimes, що Apple, швидше за все, представить AirPods 3 поряд з Apple iPhone 13 під час запуску, який повинен відбутися у вересні. Попри те, що публікація не завжди підтверджується, вона має репутацію надійних прогнозів Apple.

Цей фрагмент інформації збігається з повідомленнями, що з’явилися раніше. Раніше повідомлялося, що Apple може планувати спільний запуск своїх iPhone 13 та AirPods 3.

Ця ідея може здатися привабливою для керівників Apple. Отже, існує ймовірність того, що ми можемо стати свідками того, як компанія анонсує два своїх довгоочікувані продукти на тому ж заході пізніше цього року.

Apple AirPods вийде разом з iPhone 13

Тут також варто згадати, що попередні звіти вказували на запуск AirPods 3 у другому кварталі 2021 року, тому вересень, здається, є вірогідним вибором на цей момент.

У жовтні та листопаді компанія проводила заходи із запуску обладнання. Отже, нам доведеться почекати та подивитися, чи компанія цього разу зробить щось інше, щоб анонсувати свої новинки.

Що ми досі знаємо про AirPods 3?

Apple оновила більш доступні AirPods у 2019 році, тому цілком зрозуміло, що компанія готується оновити продукт. Якщо чутки про обходи в Інтернеті виявляться правдивими, третє покоління AirPods незабаром вийде на споживчий ринок.

Майбутні бездротові навушники мають на меті прийняти новий дизайн. Вони будуть мати коротші вушні стебла, як AirPods Pro.

Вони поставляються в компактному чохлі для зарядки. Apple застосує цю справу до нового дизайну AirPod. Щобільше, нові AirPods, як повідомляється, можуть похвалитися безліччю новомодних датчиків.

Іншими словами, навушники можуть похвалитися незліченною кількістю нових можливостей для фітнесу та здоров’я. Прийнявши цю стратегію, AirPods 3 піде слідами Apple Watch.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 4.25 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: