Маск каже, що Tesla незабаром знову почне продавати електромобілі за біткойни

Глава Tesla і SpaceX Ілон Маск переглянув свої погляди на екологічну небезпеку біткойнів і зараз, як це вже було в недалекому минулому, готується знову прийняти популярну криптовалюту як платіжний засіб за електромобілі своєї компанії.

За словами бізнесмена, він підтверджує, що частка відновлюваних джерел енергії в операціях, пов’язаних з видобутком та транзакціями біткойнів, становить або навіть перевищує 50%, і вона продовжує зростати.

«Я хочу трохи більше перевірити, щоб підтвердити, що відсоток використання відновлюваної енергії, швидше за все, становить 50% або вище, і що існує тенденція до збільшення цієї кількості. Якщо так, Тесла, швидше за все, відновить приймати біткойни», — сказав він.

На B-Word, що проводиться Crypto Council for Innovation, Маск сказав, що пов’язана з біткойнами інфраструктура все частіше переходить на зелену енергію, це відмова від використання вугільних електростанцій старого зразка, особливо після заборони криптовалют у Китаї.

Маск каже, що Tesla незабаром знову почне продавати електромобілі за біткойни

Маск каже, що Tesla незабаром знову почне продавати електромобілі за біткойни

Нагадаємо, у травні Маск несподівано опублікував у Twitter публікацію про те, що Tesla припинить приймати біткойни як засіб оплати за електромобілі, через занепокоєння щодо «швидкого зростання використання викопного палива при видобутку біткойнів”.

З того часу Пекін заборонив операції з криптовалютою в Китаї, що призвело до фактичного вигнання майнерів з КНР, в результаті чого вони почали шукати притулку в будь-якій країні зі сприятливим інвестиційним кліматом і дешевою енергією. За даними Кембридзького університету, багато майнерів переїхали до США; який зараз став другим за величиною центром у світі для криптоферм. Сполучені Штати мають одні з найнижчих у світі цін на електроенергію, багато джерел якої є поновлювані. За деякими підрахунками, понад 50% видобутку криптовалюти  в країні здійснюється за допомогою таких джерел.

«Відновлювані джерела енергії будуть найдешевшими в довгостроковій перспективі, але цього не станеться сьогодні ввечері», — сказав Маск. «Але оскільки існує свідомі та рішучі реальні зусилля з боку криптовалютної громади перейти на відновлювані джерела енергії, очевидно, що Тесла його підтримає».

На тлі цих заяв курс біткойна в середу зріс на 8% і перевищив 32 тисячі доларів.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 2.75 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: