Xiaomi Mi MIX 4, Mi CC11 та Mi Pad 5 отримують сертифікацію 3C

Цього року Xiaomi вже випустила купу флагманів, однак з другою половиною року, яка тільки розпочалася, вона готує більше. Згідно з багатьма чутками, компанія готує нові флагмани, такі як Mi Mix 4, Mi C11 та Mi Pad 5.

Зверніть увагу, що у нас є три смартфони, що повертаються, і планшетна серія. Ці пристрої, мабуть, є одними з найбільш очікуваних пристроїв для любителів Mi. Ми спостерігали витоки та чутки, але сьогодні ми отримуємо постійні докази існування цих пристроїв. Серії Mi Mix 4, Mi CC11 та Mi Pad 5 пройшли сертифікацію 3C.

Xiaomi Mi MIX 4, Mi CC11 та Mi Pad 5 отримують сертифікацію 3C

Перший смартфон Мі MIX 4. Ми бачили повернення серії MIX раніше цьому році через випуск першого складного пристрою Xiaomi в MIX Fold. Однак компанія планує випустити смартфон для тих, хто довго чекав Mi MIX 4.

Пристрій сертифіковано на 3C з номером моделі 2106118C. Варто зазначити, що цей пристрій стане першим смартфоном Xiaomi, який поставляється з рішенням швидкої зарядки компанії потужністю 120 Вт. Наразі більшість флагманів компанії мають технології зарядки лише 67 Вт.

Але це зміниться з MIX 4. Заряджання 120 Вт — це лише характеристика, яка надалі підтверджує Mi MIX 4 як флагман компанії, який прибуває в другій половині 2021 року. Xiaomi Mi CC11 пройшов сертифікацію 3C з 2107119DC.

Наразі неможливо визначити, чи це CC 11 або CC 11 Pro. Ми припускаємо, що це колишній варіант, оскільки він був перерахований лише з підтримкою швидкої зарядки потужністю 33 Вт.

Xiaomi Mi MIX 4, Mi CC11 та Mi Pad 5 отримують сертифікацію 3C

Продовжуючи, Xiaomi Mi Pad 5 Plus також передавався органу сертифікації з кодовою назвою “K81A”. Пристрій має номер моделі M2105K81AC. Згідно з переліком, пристрій матиме підтримку швидкої зарядки потужністю 67 Вт.

Mi Pad 5 Pro матиме кодову назву K81.  Так само як і його брат Plus, пристрій має технологію швидкої зарядки 67 Вт. Пристрій містить номер моделі M2105K81C. Нещодавно просочився базовий Mi Pad 5, який показав 10,89-дюймовий екран без рамки, роздільну здатність 2K та частоту оновлення 120 Гц. Ми припускаємо, що цей пристрій також матиме бездротову зарядку потужністю 67 Вт, як і два інших варіанти.

На жаль, немає інформації щодо дати запуску цих пристроїв. Але деякі чутки говорять про те, що деякі з них будуть розкриті найближчим часом у наступному місяці. Оскільки ці пристрої пройшли сертифікацію 3C, ми очікуємо, що найближчим часом з’являться більш послідовні деталі.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: