Колишні співробітники WhatsApp запускають соціальну мережу HalloApp

З вчора кожен може завантажити з Google Play або Apple AppStore програму, розроблену колишніми співробітниками WhatsApp. Сам додаток нагадує месенджер — багато в чому він призначений для індивідуальних та групових чатів з людьми, але лише тих, яких користувач насправді знає.

Єдиний спосіб знайти когось у HalloApp мережі —  це дізнатися його номер телефону. У чатах є наскрізне шифрування, а в соціальній мережі взагалі немає оголошень.

Хоча багато команд неодноразово і без успіху намагалися запустити інструменти соціальних мереж для близьких друзів, співзасновники HalloApp Нірадж Арора та Майкл Донох’ю мають певні шанси на успіх.

По-перше, факт їхньої роботи в WhatsApp до і після придбання месенджера Facebook вже привертає увагу, по-друге, Арора була одним з топменеджерів WhatsApp до 2018 року й однією з ключових фігур в обговоренні угоди з Facebook, а Донох’ю був дев’ятирічним інженерним директором, поки не покинув Facebook у 2019 році.

HalloApp розділений на чотири основні розділи – стрічку з повідомленнями друзів, групові чати, індивідуальні чати та налаштування. Все має мінімалістичний дизайн, немає алгоритмів сортування публікацій чи групових чатів.

Колишні співробітники WhatsApp запускають соціальну мережу HalloApp

Колишні співробітники WhatsApp запускають соціальну мережу HalloApp без реклами

«Уявіть, що ваші друзі в мережі були вашими справжніми друзями. Ваша стрічка не заповнена людьми та публікаціями, які вас не хвилювали», — говорить Арора. «Уявіть, як ви прокручуєте значущі моменти та бачите те, що хотіли бачити, а не те, що хотів би бачити алгоритм. Уявіть, мережа не поводиться з вами як з продуктом».

Хоча в повідомленні немає згадки про Facebook, не секрет, що свого часу двоє співзасновників мессенджера WhatsApp Ян Кум і Брайан Актон покинули Facebook, не погоджуючись з планами монетизації програми за допомогою реклами.

Також засновники HalloApp мають намір організувати підписку на користування деякими послугами HalloApp.

Фірма стверджує, що не збирає жодних «додаткових даних» з вашої телефонної книги. Насправді платформа заявляє, що не збирає, не зберігає та не використовує будь-яку особисту інформацію.

«Що ще важливіше, ми ніколи не показуватимемо вам рекламу. Ніколи. Натомість ми плануємо з часом запропонувати додаткові функції за невелику ціну», — додає вона.

Ні (реклама, боти, лайки, тролі, послідовники, алгоритми, впливові фактори, фотофільтри, дезінформація, що поширюється як пожежа).

Наше бачення HalloApp — створити просте, безпечне, приватне місце, де люди зможуть спілкуватися та ділитися важливим, з людьми, які мають найбільше значення.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: