Серія iPhone 13 буде підтримувати режим постійного екрана

Зі звітів до цього часу ми маємо приблизно два місяці до офіційного випуску серії iPhone 13. Марк Гурман із Bloomberg висловився щодо нової iPhone 13 серії.

Гурман прогнозує, що iPhone 13 буде оснащений новим чіпом Bionic A15, меншим вирізом, а також частотою оновлення 120 Гц. Ну, це речі, які ми вже знаємо. Однак він також стверджує, що ця нова серія може підтримувати постійний режим екрану, подібний до Apple Watch.

З моменту випуску iPhone X користувачі завжди сподівались, що iOS підтримує постійний режим. Однак Apple не приділяла особливої ​​уваги цій функції.

Якщо повідомлення точне, це означає, що користувачі можуть отримати деяку інформацію про інтерфейс очікування, не активуючи iPhone. Користувачі можуть отримати доступ до інформації про погоду і навіть до сповіщень додатків.

Минулого року ланцюжок постачання вказав, що цьогорічна серія iPhone може використовувати постійно ввімкнений дисплей. Однак офіційної інформації від Apple немає. Насправді Apple не буде розголошувати таку інформацію громадськості до офіційного запуску.

Запуск серії iPhone 13 попередньо призначений на 14 вересня

За повідомленням @LeaksApplePro, вересневий захід Apple, як зараз планується, відбудеться на 37-му тижні, тобто 14 вересня (враховуючи різницю в часі, захід повинен бути рано вранці 15 вересня в Китаї). На пресконференції компанія анонсує нові iPhone, які розпочнуть попереднє замовлення 17 вересня. Крім того, ці пристрої почнуть надсилатися 24 вересня.

Він також підкреслив, що згаданий час передпродажної діяльності стосується і нового iPhone цього року. Судячи з більшості останніх новин, найважливішими оновленнями iPhone Apple є задній об’єктив та підтримка високої частоти оновлення. В інших аспектах майже не відбувається змін.

Що стосується дизайну, iPhone 13, як очікується, успадкує стиль ID від iPhone 12 серії. Середня рамка все ще має прямокутний дизайн, але екран відкрив найбільші зміни за останні чотири роки, прийнявши нову схему “маленького (короткого) вирізу”. Зміни на задній панелі головним чином стосуються модуля камери, а задня подвійна камера була змінена з вертикального розташування на діагональне.

Крім того, Pro iPhone повинен мати в комплекті датчик LiDAR. Найвища місткість пам’яті може становити 1 ТБ. Інші аспекти, такі як акумулятор та основна смуга, також певною мірою оновляться. Однак ці нові серії iPhone 13 повинні мати таку ж стартову ціну, як і iPhone 12 серії.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua