Realme Band 2: Екран 1,4 дюйма та Bluetooth 5.1

Автор численних правдивих витоків, Стів Хеммерстоффер, більш відомий під прізвиськом @OnLeaks, представив підбірку рендерів, що демонструють дизайн фітнес-трекера Realme Band 2.

OppoCentral повідомляє, що пристрій отримає досить великий прямокутний дисплей: його розмір складе 1,4 дюйма по діагоналі. Габаритні розміри пристрою складають 45,9 × 24,6 × 12,1 мм.

На задній панелі корпусу ви можете побачити велику кількість різних датчиків. Вони дозволять цілодобово відстежувати зміни частоти серцевих скорочень і, ймовірно, рівень кисню в крові.

Кнопки фізичного управління не видно на корпусі. Це означає, що користувачі зможуть взаємодіяти з браслетом виключно через сенсорний екран.

Мається на увазі наявність бездротового контролера Bluetooth 5.1. Пристрій має знімний ремінець. Пристрій виглядає чорним, але інші варіанти, ймовірно, теж вийдуть на комерційний ринок. Офіційна презентація Realme Band 2 очікується пізніше цього року. Інформації про орієнтовну ціну поки що немає.

Realme може мати бездротову зарядку в стилі Apple MagSafe

Можливо, незабаром в лінійці китайської компанії Realme з’явиться нова система зарядки гаджетів. Мережеві джерела повідомляють, що мова йде про аналог Apple MagSafe.

Річ у тому, що нещодавно Realme подала заявку на реєстрацію торгової марки MagDart. Ця назва чітко простежує аналогію з MagSafe, та з назвою SuperDart — системою зарядки, яка вже використовується в пристроях Realme.

Також, що стосується згаданої технології MagSafe, вона дебютувала в Apple iPhone 12. Система забезпечує зручну бездротову зарядку. Вбудовані магніти точно фіксують зарядний пристрій на задній панелі смартфона, гарантуючи максимальну швидкість поповнення енергії.

Таким чином, вважають спостерігачі, Realme готує власну версію MagSafe, яка буде називатися MagDart. Вона надіслала заявку на реєстрацію відповідної торгової марки до Управління інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO). У документі йдеться, що назва MagDart буде застосовуватись для всесвітнього використання. У самій компанії поки що не коментують ситуацію.

Варто згадати, що незабаром китайська компанія Realme, як очікується, анонсує свій перший планшетний ПК — пристрій Realme Pad. Авторитетний інсайдер @OnLeaks у партнерстві з 91mobiles представив високоякісні рендери гаджета.

Крім того, пристрій, як кажуть, має дисплей розміром приблизно 10,4 дюйма по діагоналі. У цьому випадку ширина рамок навколо екрану буде досить значною. Користувачі зможуть взаємодіяти з панеллю за допомогою спеціальної ручки, яка є в комплекті.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua