Realme GT Master Edition отримає 19 ГБ

Зараз найбільший обсяг пам’яті смартфона — 18 Гб. І його можна знайти лише на вибраних моделях, особливо з ігрової ніші.

Але було кілька натяків на те, що вже на шляху смартфон на.20 Гб Тепер, якщо нічого випадкового не трапиться, телефон на 19 Гб швидше з’явиться на ринку. І це буде Realme GT Master Edition, про який ми говорили нещодавно.

Сюй Ци, віцепрезидент Realme і президент з маркетингу, заявив, що мобільний телефон Realme GT Master Edition матиме 19 Гб пам’яті. Однак не слід сприймати це буквально. Ми маємо на увазі, що обсяг оперативної пам’яті фізично не становить 19 Гб. Натомість він буде поставлятися з 12 ГБ + 7 ГБ оперативної пам’яті, з яких 7 ГБ повинні належати до розширеної пам’яті.

Зараз багато виробників мобільних телефонів запровадили власну технологію розширення пам’яті. Скажімо, OPPO раніше вводив технологію розширення пам’яті на 7 Гб. Find X2 та Reno 6 Pro серії застосували цю технологію. Обидва варіанти мають 19 Гб. Таким чином, Realme GT Master Edition не збирається побивати рекорд, а просто хоче повторити його.

Як офіційно заявляє компанія, технологія розширення пам’яті є допоміжною функцією. Під час використання мобільного телефону, коли оперативної пам’яті недостатньо, частину місця для зберігання можна тимчасово використовувати як оперативну пам’ять.

Таким чином, мобільний телефон може одночасно відкривати більше програм і гарантувати свою безперебійну роботу. Завдяки цьому він найкраще використовуватиме конфігурацію мобільного телефону.

Realme GT Master Edition вийде 21 липня. Його розробив відомий японський дизайнер Наото Фукасава. Зовні це схоже на дорожню валізу. Не можна сказати, що це стане модним, але воно все одно відрізняється від безлічі моделей на ринку.

У будь-якому випадку, під капотом наш головний герой прийме флагманський процесор Snapdragon 870. Але це не момент продажу телефону. Його 6,5-дюймовий вигнутий екран підтримуватиме частоту оновлення 120 Гц, а також частоту дискретизації 480 Гц.

Таким чином, це можна порівняти з ігровими смартфонами. Крім того, на цьому екрані буде прийнято процес пакування COP. Простіше кажучи, у нього буде дуже вузьке підборіддя. Дисплей також пройшов сертифікацію HDR 10+ і підтримує затемнення постійного струму.

Крім того, ми знали, що телефон матиме кілька варіантів зберігання, таких як 8/256 ГБ та 12/256 ГБ. Вони коштуватимуть відповідно 399 євро та 449 євро в Європі.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua