Huawei P50 надійде в продаж вже в серпні: Версія 4G з’явиться першою

Huawei вже давно працює над серією Huawei P50. Офіційний запуск цього пристрою кілька разів відкладався зі зрозумілих причин. Однак компанія розв’язала всі проблеми з постачанням, і зараз вона готує до запуску цей пристрій.

Зі звітів до цього часу, Huawei представить серію P50 29 липня. Хоча компанія ще не підтвердила цю дату, є повідомлення, що вона більше не буде відкладати запуск. Згідно з останньою доповіддю, цей пристрій буде запущений 29 липня, але надійде у продаж через кілька тижнів. Зокрема, Huawei серія P50 з’явиться на ринку в середині або на початку серпня.

Крім того, першою партією буде версія 4G, яка використовує Snapdragon 888 SoC. Snapdragon 888 SoC матиме версію 4G, яка працює так само як версія 5G. Через заборону США Huawei може купувати лише чіп-продукти 4G у Qualcomm. Це означає, що компанія не може придбати 5G-версію Snapdragon 888.

Серія Huawei P50 — майже весь китайський смартфон

Згідно з повідомленнями, багато компонентів серії Huawei P50 походять від китайських виробників. На сьогодні серія Huawei P50 є найбільш “локалізованим” смартфоном. Це означає, що це смартфон з найбільшою кількістю китайських компонентів.

Крім того, продуктивність серії Huawei P50 також піде далі. Це дозволить запустити безліч нових функцій та оптимізувати деякі унікальні функції, особливо у відділі камер. Зі звітів до цього часу, серія Huawei P50 матиме чудову камеру.

Варто згадати, що серія Huawei P50 цього разу повністю відмовиться від попередніх екранів із подвійним отвором типу “таблетки”. Дисплей постачається з єдиним екраном. Ця конструкція покращує співвідношення екрану до тіла дисплея, а також загальний візуальний ефект.

Різні моделі цієї серії мають різні розміри екрану. У стандартній версії буде використовуватися прямолінійне рішення Visionox, тоді як у версії Pro+ буде використаний останній чотирикутний вигнутий дисплей BOE. Крім того, модель Pro буде оснащена гібридним гіперболоїдним екраном.

Є також повідомлення, що геймплей та оптимізація відеосерії серії P50 цього разу кращі, ніж очікувалося. Деякі нові можливості у відеопроцесі покращили знімання, покращили зміну кольору та заїкання, зумовлені зумом відеооб’єктива. Це зробить масштабування плавнішим, ніж у попередніх поколіннях.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua