Windows 11 зосередиться на оптимізації додатки Win32

Microsoft офіційно випустила систему Windows 11. Однак у нас є ще пару місяців, перш ніж ми нарешті отримаємо це на своїх пристроях. З усім тим, є повідомлення, що основна увага команди Microsoft щодо оптимізації додатків — це традиційні програми Win32, а не UWP.

Зокрема, Windows 11 зосередиться на вкладенні WinUI 3 у програми Win32. Останнє було оголошено на конференції Build 2020. Це новий користувальницький інтерфейс, який успадковує традиції WinUI та UWP XAML, а також надає найновіші графічні функції та стилі Fluent Design.

Windows 11 зосередиться на оптимізації додатки Win32

Office, оновлений Windows 11, здається, є мікросвітом WinUI3. Так званий додаток Win32 насправді найпоширеніший і звичніший для нас — це виконувана програма .exe, але існує велика кількість програм, несумісних із візуальним стилем Win11.

За інформацією Microsoft, офіційна версія Windows 11 надійде до кінця року. Згідно з повідомленнями, ця система надійде до 20 жовтня. Є повідомлення, що попередня адаптація WinUI3 сформується до того.

Користувачі Windows 11 можуть перейти на Windows 10

За словами Microsoft, якщо ви хочете повернутися до Windows 10, у вас буде 10 днів, щоб повернути попередню версію на місце. Проте, якщо користувач використовував систему Windows 11 менше ніж 10 днів, процес зниження версії буде дуже простим. Але, якщо користувач працював у Windows 11 понад 10 днів, процес зниження версії трохи складний. Це пов’язано з тим, що користувачеві потрібно буде  провести інсталяцію операційної системи (наприклад Windows 10) після того, як він видалить Windows 11.

Якщо ви використовуєте систему Windows 11 менше ніж 10 днів, знизити версію просто. Вам доведеться пройти вбудований образ відновлення та резервного копіювання Windows, і користувачі можуть його знизити версію через Налаштування> Оновлення та безпека> Відновлення.

Однак, якщо минуло більш як 10 днів, ви не зможете ввести параметри відновлення. Але ви все ще можете відновити стару операційну систему. Як зазначають Microsoft та Lenovo, ви можете відновити Windows 10, виконавши чисту інсталяцію.

Щоб виконати чисту інсталяцію Windows 10, ви можете скористатися засобом від Microsoft для створення носіїв даних. Цей інструмент дозволить вам перевстановити Windows 10 і створити завантажувальну флешку. Однак цей процес видалить ваші програми та налаштування, а це означає, що вам потрібно зробити резервну копію файлів і програм вручну.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: