Дизайн лінійки iPhone 13 розкрито в макетах для виробників чохлів

Деталі щодо дизайну, технічних характеристик та ціноутворення iPhone 13 поки що обмежені. Технологічний гігант з Купертіно, ні підтвердив, ні спростував ці чутки. Однак майбутня лінійка продовжує виходити в Інтернеті у формі дуже переконливих візуалізацій та креслень САПР.

Очікується, що iPhone 2021 буде анонсовано у вересні. Хоча запуск ще не за рогом, фіктивні моделі вже почали робити. MacRumors зуміли взяти до рук ці моделі та подали своїм читачам зведення витоків, які з’явилися в Інтернеті за останні кілька місяців.

Дизайн лінійки iPhone 13

На сайт надійшли фіктивні моделі iPhone 13‌ Pro Max, iPhone 13‌ Pro, iPhone 13‌ mini та iPhone 13. Такі макети, як правило, призначені для виробників футлярів. Випуск футляра для нового пристрою досить вигідний. Ці моделі розроблені на основі відомих деталей від виробничих партнерів компанії.

Варто зазначити, що фіктивні моделі, як правило, точно показують майбутні пристрої Apple. Вищезазначені фіктивні моделі надзвичайно схожі на iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini та iPhone 12. Іншими словами, технологічна компанія навряд чи внесе якісь серйозні зміни в дизайн iPhone 2021 року.

Хоча навіть розміри здаються однаковими, деякі моделі можуть мати незначні відмінності щодо товщини. Здебільшого iPhone 13 серії буде виглядати як його попередник. Як повідомляється, Apple планує зменшити розмір вирізу для своєї майбутньої лінійки iPhone, і фіктивна модель, схоже, демонструє ці зміни.

Тепер на верхній панелі розміщується мікрофон. Ця зміна дизайну, ймовірно, дозволить компанії запропонувати тонший модуль камери спереду. Згідно зі звітом IndiaToday лише модель iPhone 13 Pro має датчик LiDAR. IPhone 13 Pro й iPhone 13 Pro Max будуть мати задню панель з чотирма камерами,

Макети натякають на незначні зміни дизайну

Будуть помітні зміни, внесені в модулі камери. Однак загальний дизайн корпусу навряд чи зазнає кардинальних змін. Щобільше, iPhone 2021, як очікується, може похвалитися низкою нових функцій.

Модельний ряд iPhone 13 може підтримувати стабілізацію сенсорного зсуву. Є ще кілька вдосконалень, які, ймовірно, будуть доступні у моделі iPhone 13 Pro.

Окрім цього, виступ камери iPhone 13‌ Pro, здається, більші, ніж виступ камери iPhone 12 Pro. Він такий же великий, як і виступ камери iPhone 13 Pro Max. Це означає, що ви не зможете використовувати чохол для iPhone 12 Pro‌ для iPhone 13‌ Pro.

MacRumors намагався накласти на попередник чохол iPhone 13 Pro на його попередника, але він не підходив.

Розміри лінз у фіктивної моделі досить різні, але інших змін немає. Apple, швидше за все, розмістить об’єктиви камери по діагоналі для iPhone 13‌ та ‌iPhone 13‌ mini.

У верхньому правому куті налаштування камери буде встановлено спалах, а в нижньому лівому — мікрофон.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: