Постачання ПК: 83,6 млн одиниць в другому кварталі 2021 року

Нещодавно IDC опублікувала звіт про ефективність світового ринку ПК за другий квартал 2021 року. Звіт показує, що, попри відсутність деталей у ланцюзі постачання ПК, зростання попиту на світовому ринку ПК продовжився і в цьому кварталі.

У другому кварталі 2021 року світові постачання ПК досягли 83,6 млн одиниць, що на 13,2% більше у порівнянні з попереднім роком. Водночас настільні комп’ютери зіграли величезну роль, ставши ще більш потрібними, ніж ноутбуки. Але ми не можемо пояснити, чому це сталося.

«Гаряча смуга на ринку ПК продовжувала стимулювати значні інвестиції з боку постачальників, включаючи приймання нових постачальників, а також додаткові витрати від аутсайдерів», — сказав Jitesh Ubrani менеджер з досліджень IDC для мобільних та споживчих пристроїв.

«І хоча перші 5 продовжують збільшувати обсяг, менші постачальники допомогли стимулювати зростання, пропонуючи унікальні функції або дизайни ніш».

Щорічний приріст залишається досить високим. Але він почав зменшуватися, оскільки темпи зростання 13% у 2Q21 значно нижчі, ніж 55,9% у 1Q21 та 25,8% у 4Q20.

«Що стосується попиту, ринок стикається з неоднозначними сигналами», — сказала Неха Махаджан, старший науковий аналітик IDC’s Devices and Displays Group.

«З відкриттям бізнесу потенціал попиту в комерційному сегменті видається перспективним. Однак є також ранні показники сповільнення споживчого попиту, оскільки люди змінюють пріоритети витрат після майже року агресивного придбання ПК».

Що стосується основних гравців, Lenovo Group продовжувала лідирувати на ринку. У другому кварталі постачання досягли 20 мільйонів одиниць, частка ринку становила 23,9%. Його постачання були збільшені більш ніж на 14,9% у порівнянні з попереднім роком, перевищивши темпи зростання в галузі на 13,2%.

Іншими словами, Lenovo продає швидше, ніж зростає ринок. Або ми можемо навіть поставитися до цього таким чином — Lenovo продає більше, ніж продає середній бренд.

IDC заявила, що, хоча ринок ПК продовжує зростати, попит також може демонструвати тенденцію до більшої диверсифікації. На додаток до попиту споживачів на ПК, оскільки глобальна епідемія поступово стихає зі збільшенням рівня вакцинації. Плюс компанії знову відкриваються. Тож виробники повинні докласти максимум зусиль, щоб задовольнити попит.

До речі, ідентичну картину ми бачили в першому кварталі. За згаданий період постачання ПК досягли 83,98 млн. Одиниць. Це було на разючі 55,2% більше, ніж у першому кварталі 2020 року, коли відвантажень було 54,12 мільйона одиниць.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua