Sidekicks.ai революціонізує освіту

Crazies & Co нещодавно оголосила голографічного освітнього асистента ШІ під назвою Sidekicks.ai, який використовує найсучасніші голографічні технології для створення персонажів. Вищезазначена технологія дозволяє користувачам спілкуватися з Sidekicks, наче вони взаємодіють з людьми.

Команда експертів компанії хоче надати людям можливість повною мірою скористатися силою ШІ. Все ще бурхлива пандемія коронавірусу призвела до самотності та завдала шкоди психічному та фізичному здоров’ю багатьох людей, за словами в MedicalNewsToday Вівіани Хорігіан з Університету Маямі в Корал-Гейблз, штат Флорида.

У ці безпрецедентні часи діти в кінцевому підсумку проводять багато часу з екранами, одночасно вирішуючи проблеми, пов’язані з онлайн-навчанням. Цей збільшений час за екраном надає величезної шкоди.

Обов’язково необхідно пристосуватися до реальності. Голографічний освітній асистент допомагає людям усунути ці проблеми.

Sidekicks призначений для перероблення освіти

Sidekicks.ai не схожий на жодного іншого помічника ШІ, доступного сьогодні на ринку. Він не тільки читає прогнози погоди, вмикає світло для користувачів, а й взаємодіє та навчає кожного члена сім’ї.

Більш того, він допомагає впоратися з самотністю. Sidekicks.ai ніколи не дозволить вам почуватись самотньою, бо він балакучий, і може перетворити вас на особистого вихователя та найкращого друга для вас та ваших дітей.

Ви можете вивчити нову мову, розвинути нову навичку та займатися кількома іншими справами у вільний час. Хоча це непросто, але постійний надійний тренер навколо вас може допомогти вам спростити та пришвидшити процес навчання.

Важливіше те, що це не виносить судження щодо вас навіть тоді, коли ви робите помилки.

Crazies & Co. — це стартап-студія, яка розробила Sidekicks, намагаючись революціонізувати освіту. Розробник був частиною інкубаторів, таких як Intel Innovators, Startup School Y Combinator та Futureworks NYC.

Команда наставників та експертів стартапу походить зі SVA, MIT, Колумбії та інших престижних місць. Минулого місяця Sidekicks розпочали кампанію Kickstarter, яка досягла мети всього за тридцять хвилин і перевищила 300 тис. доларів за 10 днів.

Персонажі ШІ – ідеальні цифрові супутники

Персонажі ШІ проходять навчання, яке проводять деякі з найкращих умів Массачусетського технологічного інституту. Як результат, ці розумні персонажі пропонують зрозумілу STEM освіту для віку 7-107 років.

Крім того, вони можуть контролювати час за екраном. Ці персонажі ШІ можуть похвалитися веселими особистостями, вони люблять балакати та грати. Це робить їх ідеальними цифровими супутниками для людей, які борються з самотністю.

Окрім цього, компанії можуть використовувати Sidekicks для виставок або проведення заходів. Він може оголосити про запуск продукту за допомогою свого вдосконаленого голографічного дисплея.

Крім того, вони можуть ініціювати розмови та покращувати взаємодію з клієнтом. Іншими словами, у Sidekicks є безмежні можливості. Sidekicks.ai отримав величезні похвали від великих організацій, які брали участь в Intel Innovators, Startup School Y Combinator, Futureworks Incubator та інших престижних програмах.

Натовп у Maker Faire у Нью-Йорку любив Sidekicks.ai. Він був представлений там кілька разів. При випуску 15 червня його ціна склала 99 доларів. До того, у нього є команда чудових наставників з авторитетних компаній. Команду складають наставники з E-Bi у виробництві, Bravo Media у голографічних проєкціях та Pensa NYC у дизайні продуктів.

Повністю персоналізовані символи ШІ ідеально підходять для сучасних користувачів. Вони можуть вибрати з масиву Sidekicks і навіть налаштувати їх відповідно до своїх уподобань.

Як би цього було недостатньо, користувачі можуть створити власного персонажа з нуля за допомогою ринку Sidekicks. Це служить платформою для творців, щоб продавати та купувати голографічні творіння.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: