Nokia подала в суд на Oppo за використання її патентів

Вже кілька років Nokia з різним успіхом судиться з різними компаніями по всьому світу: десь вона виграє, а десь ні. Таким чином, компанії вдалося досягти джек-поту разом із Lenovo та Daimler (є власником марки Mercedes-Benz), які змушені платити додаткову компенсацію за порушення патентів.

І вони також пішли на укладення ліцензійних угод на право використання технологій, які є інтелектуальною власністю Nokia.

Донедавна у відносинах між Oppo та Nokia все було добре, і китайська компанія регулярно виплачувала компенсацію за використання патентів фінського гіганта. Але потім з якихось причин Oppo відмовився продовжувати ліцензійну угоду, підписану у 2018 році, що дозволяла використовувати низку патентів. Ми не знаємо причини такої позиції китайської компанії.

Nokia, зі свого боку, стверджує, що Oppo продовжує використовувати технологію без відповідної ліцензійної угоди, що порушує її права, і за це повинна відповісти. Компанія порушила судовий процес проти китайської компанії у чотирьох країнах: Німеччині, Франції, Англії та Індії.

Фінська компанія каже, що переговори з Oppo щодо поновлення ліцензійних угод тривали, але, на жаль, остання відхилила свої “справедливі та обґрунтовані пропозиції”. Судовий розгляд є крайнім і примусовим заходом, оскільки китайці відмовились врегулювати суперечку полюбовно.

Новий флагманський смартфон Nokia вийде на ринок 11 листопада

HMD Global, яка виробляє смартфони під брендом Nokia, має досить складні відносини з флагманськими продуктами. Після випуску Nokia 9 PureView, що не вразило користувачів, ходили чутки про запуск Nokia 9.1, 9.2 та 9.3, але ми не бачили жодного з цих пристроїв. Однак за кілька місяців все зміниться. Менеджер продуктів HMD у Китаї заявив, що запуск нового флагмана відбудеться 11 листопада.

На жаль, ми нічого не знаємо про майбутній продукт. Чжан Ючен, менеджер з продуктів HMD Global в Китаї, повідомляє, що компанія готує флагманський смартфон, що може похвалитися підтримкою стільникового зв’язку п’ятого покоління.

Його запуск буде збігатися з великим традиційним розпродажем на День парубка, який стартує 11 листопада. Ми ще не знаємо назви смартфона, однак, враховуючи нову систему імен для смартфонів Nokia, це точно не буде Nokia 9.3.

Нагадаємо, що на цей момент ми очікуємо запуску смартфона Nokia X50, який може похвалитися 108-мегапіксельною камерою та чіпом Snapdragon 775G. Однак навряд чи менеджер з продуктів HMD Global мав на увазі цей смартфон. Більш вірогідно, що мова йшла про Nokia X70, про який зараз лише кілька чуток в Інтернеті. Згідно з ними, смартфон отримає вдосконалений датчик камери, розроблений спільно з технологією Nokia. Інших даних на пристрої поки немає.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua