Samsung робить серйозне попередження особам, які займаються витоками інформації

Витоки є основною частиною галузі, це навіть характерно для індустрії смартфонів. За кілька тижнів або навіть місяців до появи нового смартфона є багато витоків та припущень.

Витоки часто зустрічаються у флагманів певних серій. Флагмани Samsung та Apple зазвичай найбільше страждають від витоків. Наприклад, у нас є ще близько трьох місяців до запуску серії iPhone 13, однак ми вже маємо всі характеристики та ціну цієї серії.

Це саме стосується майбутньої серії Samsung Galaxy S22.

 

В останні роки відбулися численні витоки нових продуктів Apple. Більшість цих витоків відбувається з ланцюга постачання.

Не тільки Apple, нові продукти Samsung також просочуються до офіційного випуску. Наприклад, майбутні Galaxy Z Fold3 та Galaxy Z Flip 3 — деякі деталі цих нових складних смартфонів вже є в мережі.

З цією метою Samsung вживає заходів до жорстких заходів боротьби з витоками. Сьогодні Samsung випустила попередження постачальникам забороняти витік нових продуктів. Згідно з повідомленнями, Samsung ретельно проводить розслідування щодо витоків у своєму ланцюзі постачання.

Компанія також видає заяви про авторські права для свого ланцюга постачання у разі будь-якого порушення. З цією метою багато витоків щодо пристроїв Samsung, ймовірно, зникнуть у найближчі кілька днів.

Однак це не означає, що сторонні блоги, які вже мають такі витоки, також видалятимуть їх.

Більшість постачальників тепер мають доступ до важливої ​​інформації від виробників мобільних телефонів. Щоб гарантувати, що інформація не просочується, компанії повинні надавати велике значення інформаційній безпеці та захисту даних, розумно контролювати додатки, що працюють на терміналах, та створити повну систему аудиту та раннього попередження.

Apple вимагає, щоб працівники носили натільні камери

Згідно з нещодавньою доповіддю, компанія змусить деяких своїх працівників носити «поліцейські» фотокамери. Це останні зусилля компанії, спрямовані на зменшення витоків власної інформації.

За даними Front Page Tech, деяким, але не всім працівникам Apple доведеться носити корпуси камер. FPT повідомляє: «Компанія зробила цей новий радикальний крок, щоб гарантувати, що її торгова таємниця апаратного забезпечення залишатиметься поза межами рук користувачів».

Як ми вже говорили вище, не всі співробітники Apple будуть носити фотокамеру. Можливо, цей пристрій доведеться носити лише працівникам, які мають доступ до власної інформації про обладнання. З усім тим, важливо зазначити, що немає інформації про кількість камер, які співробітник повинен буде носити.

Іронія тут полягає в тому, що цей звіт також є витоком, що означає, що навіть натільні камери не можуть зупинити витік внутрішньої інформації.

На сьогодні ми не знаємо, як Apple має намір використовувати камери, щоб зупинити витоки. Працівник може просто запам’ятати нижній рядок документа, навіть не дивлячись на документ.

Як камера зупинить це?

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua