Новий MacBook Pro: Відмова від сенсорної панелі на користь функціональних клавіш

Apple, швидше за все, випустить MacBook Pro наступного покоління без суперечливої ​​сенсорної панелі. Як повідомляється, технічний гігант із Купертіно готується представити лінійку MacBook Pro цього літа. Очікується, що прийдешній пристрій стане з новим дизайном та оновить процесори Apple Silicon.

Сенсорна панель була представлена ​​на MacBook Pro з метою революції в роботі ноутбука та способу його використання. На жаль, Apple не змогла завоювати популярність серед користувачів. Концепція мала багато можливостей, але тепер, схоже, компанія назавжди видалить сенсорну панель зі своїх потужних ноутбуків.

Новий MacBook Pro надійде без сенсорної панелі

Аналітики DSCC (Display Supply Chain Consultants) зараз підтверджують одну зі згаданих вище чуток. Apple замінить сенсорну панель традиційним рядком функцій. Раніше цього тижня DSCC опублікував новий звіт, в якому стверджується, що Touch Bar є одним із найбільш широко використовуваних OLED-екранів на цей момент.

Однак джерела DSCC припускають, що найбільша у світі технологічна фірма планує “скасувати Touch Bar” на своєму майбутньому MacBook Pro.

Окрім цього, компанія буде використовувати OLED-дисплеї в серії iPad протягом наступних кількох років. Можна нагадати, що минулого року M1 MacBook Pro був оснащений сенсорною панеллю.

Сенсорна панель була представлена ​​ще у 2016 році, але користувачі ніколи не розглядали її як вкрай необхідну функцію. Більшість користувачів воліли використовувати фізичні клавіші, які можна натискати. Приблизно через п’ять років після введення цієї функції Apple нарешті звертає увагу на скарги користувачів.

Крім того, Bloomberg та Ming-Chi Kuo виявили, що майбутній MacBook Pro, ймовірно, зазнає кардинального ремонту, згідно з MacRumors. Для тих, хто не знає, сенсорна панель натякає на OLED-дисплей, який замінює традиційні функціональні клавіші.

Інші зміни, які очікуються в нових MacBook Pro

Apple використовуватиме свій чипсет M1X для живлення MacBook Pros наступного покоління, згідно з WCCFtech. Ця інформація надходить від аналітика Apple та розробника iOS Ділана.

На жаль, Apple, швидше за все, оновить MacBook Air, який використовуватиме менш потужний чипсет M2.

Набір мікросхем M1X буде виготовлений за допомогою процесу N5P TSMC. Це модернізована версія 5-нм чипа, який використовується для М1.

До того, чип міг похвалитися тією ж основною архітектурою, що застосовувалася для M1. Сюди входять Icestorm та Firestorm, які можна знайти в A14.

Ділан припускає, що M1X буде поставлятися з 10-ядерним процесором, а також 2 ефективними та 8 великими ядрами. Кількість ядер графічного процесора може бути збільшена  в чотири рази або принаймні подвоєна.

Окрім цього, він стверджує, що з’явиться новий Mac mini на базі M1X.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: