HarmonyOS 2: 25 мільйонів користувачів за місяць

Huawei офіційно випустила систему HarmonyOS 2 на початку минулого місяця. На зустрічі Huawei оголосила про план оновлення для HarmonyOS, який не тільки підтримує новітні флагманські моделі, такі як Huawei Mate 40, але також охоплює велику кількість моделей середнього та високого класу та моделей початкового рівня.

Насправді старі смартфони, такі як п’ятирічний Huawei Mate 9, мають право на це оновлення. Це найбільше оновлення за всю історію Huawei. Згідно з нещодавніми повідомленнями, оскільки HarmonyOS 2 офіційно розпочала свою роботу 2 червня, оновлення тепер доступне для 69 моделей Huawei.

Мало того, за один місяць поширення цього оновлення систему вже має понад 25 мільйонів користувачів. За даними Huawei, їх кількість все ще зростає.

Згідно з офіційним планом Huawei, у третьому кварталі 2021 року Huawei Mate Xs, серії Mate 20, серії Nova 6/7/8 та Huawei MatePad запровадять оновлення. У четвертому кварталі воно буде розширено до Huawei Smart Screen V серії 2021, Huawei Smart Screen серії S, Huawei Smart Screen X65, Mate 20 X серії, P30 серії, Mate X, Huawei Enjoy 20 серії, Huawei Maimang 9, Huawei Tablet M6, Huawei Enjoy Tablet 2 тощо.

Варто зазначити, що до першої половини 2022 року на ринок також вийдуть Huawei Mate 10, P20, nova5, Mate9, P10, Huawei Smart Screen V, Huawei Tablet M5, Huawei Enjoy Tablet та інші користувачі HarmonyOS.

Іншими словами, у першій половині наступного року буде майже 100 смартфонів, планшетів та смартекранів, які підтримуватимуть HarmonyOS 2.

HarmonyOS 2 отримує понад 18 мільйонів користувачів за перші два тижні

За даними Aurora Mobile, лише за 14 днів HarmonyOS 2 отримав понад 18 мільйонів оновлень. Дані Aurora Mobile даються за період з 2 по 15 червня. Це число є сукупним значенням як для внутрішньої, так і для загальнодоступної бета-версії. Зокрема, загальна кількість користувачів станом на 15 червня становила 18,349 мільйона.

Користувачі HarmonyOS 2 у відсотках

На сьогодні партнер з оновлення HarmonyOS 2 показує, що більшість користувачів — чоловіки. Зараз 71,7% користувачів оновлення — чоловіки, а 28,3% — жінки.

Що стосується віку, 45,0% користувачів HarmonyOS мають вік від 16 до 25 років. Крім того, 30,7% користувачів — у віці 26-35 років, тоді як 20,4% користувачів — у віці 35-46 років. Це означає, що близько 96,9% користувачів HarmonyOS 2 до 46 років.

Що стосується конкретних моделей, то серія Huawei Mate 30 значно випереджає — 44,6%. Сюди входять Huawei Mate (30 22,5%) і Mate 30 Pro (22,1%). На частку Huawei P40 припадає 30,6%, включаючи P40 Pro (17,9%), P40 (12,7%).

У нас також є Huawei Mate 40 Pro з 15,7%. Це моделі смартфонів Huawei, які найбільше застосували систему HarmonyOS 2.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: