Вся лінійка iPhone 14 може отримати OLED-дисплеї LTPO 120 Гц

Усі моделі iPhone 2022 2022, ймовірно, будуть оснащені дисплеями ProMotion 120 Гц. Сучасна технологія дисплея ProMotion від Apple забезпечує вищу частоту оновлення 120 Гц. Очікується, що технологічний гігант із Купертіно вперше застосує цю технологію в iPhone пізніше цього року.

Несподівано очікуваний iPhone 13 від Apple не за горами. Подробиці про показ майбутньої серії з’явилися нещодавно. Відповідно до останнього витоку, лише моделі Pro в лінійці iPhone 13 будуть мати OLED-дисплеї LTPO з високою частотою оновлення 120 Гц. Однак нещодавно з’явився витік свідчить про те, що всі моделі лінійки iPhone 14 матимуть OLED-екрани LTPO зі значно вищою частотою оновлення.

Усі моделі iPhone 14 отримають дисплеї ProMotion 120 Гц

Раніше вважалося, що звичайний iPhone 13 або модель mini не буде оснащений 120 Гц LTPO OLED-панелями. Іншими словами, екрани LTPO з високою частотою оновлення будуть доступні лише на iPhone 13 Pro та моделі Pro Max. Цю дивну стратегію можна пояснити нездатністю Samsung виготовити достатньо одиниць.

Зараз Apple буде працювати разом з двома окремими постачальниками для дисплеїв нових iPhone. Компанія використовуватиме панелі, виготовлені Samsung, для дисплеїв LTPO на iPhone 13‌ Pro та моделей Pro Max. Що стосується моделей нижчого класу, які включають iPhone 13‌ та ‌iPhone 13‌ mini, Apple об’єднається з LG. Ці моделі матимуть дисплеї LTPS.

Apple планує підняти ставки для своєї мобільної лінійки iPhone 2022. IPhone 12, а також майбутній iPhone 13 складаються з 5,4-дюймової, двох 6,1-дюймових і однієї 6,7-дюймової моделей. Однак у серії iPhone‌ 14 будуть дві 6,1-дюймові та дві 6,7-дюймові моделі.

За словами джерела, LG не зможе поставити OLPO-панелі LTPO до 2022 року. Як результат, новомодні панелі отримають лише моделі Pro. З усім тим, вся серія iPhone 14 матиме 120 Гц LTPO OLED-панелі.

Детальніше про розкриті дисплеї

Минулого місяця The Elec оприлюднила докладнішу інформацію про постачальників дисплеїв для Apple наступного року.

Звіт передбачає, що LG застосує свою продукцію, щоб забезпечити Apple дисплеями, які можуть підтримувати частоту оновлення 120 Гц. Варто зазначити, що зараз компанія виготовляє лише LTPS-дисплеї, що використовуються в низькоякісних iPhone.

Якщо це виявиться правдою, і Samsung, і LG вироблятимуть OLED-дисплеї LTPO для Apple. Це дозволить технічній фірмі переконатися, що вся її серія «iPhone» 14 заробляє на доступності технології ProMotion. Хоча це здається нереальним, навряд чи буде дивно, якщо Apple вирішить піти цим шляхом.

Окрім розмірів та обробки, айфони високого та низького класу мають однакові елементи дизайну. Наприклад, усі моделі мають однаковий дизайн на основі вирізів, який дебютував у iPhone X. Єдина помітна різниця між ними — це різні можливості камери та місткість акумулятора.

Деякі майбутні моделі iPhone, швидше за все, позбудуться вирізів на користь дизайну з отвором. Щобільше, відомий аналітик Apple Мін-Чі Куо припускає, що лінійка “iPhone” 2022 року майже вся перейде на більш привабливий дизайн дисплея. Але, за словами Куо, моделі нижчого класу можуть зберегти дизайн на основі вирізів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: