Oppo, Vivo і Xiaomi: 15 млрд доларів на 5G смартфонах в Q1 2021

З часу комерціалізації 5G китайські виробники випускають всілякі пристрої 5G. На сьогодні смартфони 5G китайських виробників коштують лише 300 доларів.

Це означає, що широке коло користувачів може мати доступ до смартфонів 5G. За даними Strategy Analytics, продажі Oppo, Vivo та Xiaomi китайських виробників смартфонів 5G досягли 15 мільярдів доларів у першому кварталі цього року.

Дохід від 5G лише цих трьох постачальників майже вдвічі перевищує LTE за той самий період.

У звіті вказується, що китайські виробники смартфонів швидко переходять з 4G на 5G. У міру того, як обладнання високого класу переходить на 5G, ринок мобільних телефонів LTE скоротиться наполовину в І кварталі 2021 року.

Strategy Analytics також стверджує, що в І кварталі 2021 року дохід від 5G буде зростати більш ніж на 500% щороку. Apple займає провідні позиції у галузі 5G та доходів, одночасно лідируючи у доходах 4G LTE.

Крім того, у ТОП-10 світового рейтингу доходів 5G входить 7 китайських виробників. Oppo, Xiaomi та Vivo — усі у списку. Зараз китайські виробники активно орієнтуються на обладнання середнього та високого класу та скорочують розрив у 5G ASP.

Samsung лідирує на загальному ринку смартфонів за 1 квартал 2021 року

Strategy Analytics нещодавно провела дослідження на світовому ринку смартфонів (включаючи смартфони 5G) за перший квартал 2021 року. Звіт показує, що з урахуванням кількості постачання, Samsung в цей момент є найбільшим постачальником мобільних пристроїв у світі.

За даними експертів, щоквартальна продуктивність південнокорейського гіганта складає 77 мільйонів відправлень смартфонів. Крім того, компанія контролює майже чверть ринку — 23%, а її річне зростання становить 32%.

Попри успішні продажі iPhone 12, за якими Apple перемогла всіх інших у четвертому кварталі минулого року, перший квартал цього року не був таким успішним для компанії, що базується в Купертіно. Це друге місце з часткою ринку 17% та 57 мільйонами поставлених смартфонів. Однак iPhone 12 — це популярний смартфон 5G.

Замикає трійку лідерів Xiaomi, якій вдалося збільшити постачання своїх пристроїв на 80% за рік. Її частка на ринку становить близько 15%, а в кількісному вираженні — 49 мільйонів пристроїв.

Четверта та п’ята позиції належать Oppo та Vivo з 38 мільйонами та 37 мільйонами смартфонів відповідно, що дозволяє їм зайняти 11% частки ринку. Примітно, що найбільший приріст у першому кварталі цього року належить Vivo — 85% у річному вимірі, і це найкращий показник серед усіх компаній.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: