Два футуристичні смартфони Xiaomi: Перший погляд

На початку цього року компанія Xiaomi подала заявку на патент на смартфон, який демонструє два сміливі чотиригранні вигнуті екрани водоспаду.

Єдина відмінність між двома патентами — кривизна на круглих кутах. В одному, екран обертається навколо закруглених кутів, як і MIX Alpha. Ці патенти не мають жодної фізичної кнопки на всіх чотирьох сторонах рамки. На всіх чотирьох краях також немає отвору або рамки.

На основі патентних ескізів LetsGoDigital виробляє набір рендерів смартфона. З зображень ми бачимо, що модель A використовує гнучкий екран для покриття передньої та чотирьох боків телефону. Однак цей дисплей не обертається по боках смартфона.

Рамка телефону розділена на 4 сегменти, а край екрана не повністю обгортає бічну рамку. Модуль камери на задній панелі телефону має двоступеневу конструкцію сходів, основна камера порівняно товста, а внизу є отвір для мікрофона.

Другий дизайн Xiaomi, модель B, ще більш привабливий. Екран мобільного телефону повністю покриває кути, створюючи ідеальний ефект екрану водоспаду на 90°. Крім того, на екрані немає отворів і пробілів. В іншому дизайн рами та задньої панелі телефону такий же, як і у першого.

Футуристичні патенти, можливо, ніколи не увійдуть у масове виробництво

Дивлячись на ці візуалізації, ми бачимо, що дизайн абсолютно футуристичний і ми можемо не побачити таких смартфонів найближчим часом.

Крім того, ці смартфони, очевидно, будуть поставлятися з підекранним рішенням для камери. Крім того, немає отворів для навушника, динаміка, мікрофона тощо.


Xiaomi Mi MIX Alpha

Це не перший у своєму роді смартфон китайського виробника. Раніше Xiaomi випустила концептуальний телефон з об’ємним екраном Xiaomi Mi MIX Alpha. Екран цього концептуального телефону має бічну рамку, яка закриває задню частину телефону, а ширина верхньої та нижньої рамок становить 2,15 мм.

Він не має жодної фізичної кнопки збоку, та використовує методи дотику та натискання, щоб досягти особливостей бічних кнопок. Цей смартфон поставляється з 108-мегапіксельною камерою Samsung і ціною 19 999 юанів (> 3000 доларів).

Однак важливо зазначити, що Xiaomi Mi MIX Alpha ніколи не виходив на ринок. Якщо рішення в патенті Xiaomi просунеться, воно, ймовірно, використовуватиме звук екрану MIX Alpha та інші технології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: