ZTE Axon 30 5G: Камера під дисплеєм

Колись ZTE був заборонений урядом США і змушений був майже припинити свою діяльність у сфері смартфонів.

Однак компанія знайшла домовленість з адміністрацією Трампа і після кількох змін у керівництві їй вдалося повернутися на ринок і відновити використання технологій, пов’язаних з США.

Потрібно сказати, що у компанії було чудове повернення. Це була одна з перших китайських фірм, яка поставила 5G-смартфон зі світовими діапазонами, а минулого року проголосила себе першим виробником смартфонів, який представив комерційно доступний смартфон із селфі-камерою під екраном. Зараз компанія готує другу ітерацію цієї технології через ZTE Axon 30 5G.

З лютого компанія просуває друге покоління своєї камери під дисплеєм. Компанія навіть розкрила деякі демоверсії та прототипи цієї технології.

На початку цього року компанія представила ZTE Axon 30 Pro і 30 Ultra, і технологія не була присутня ні в одному з цих телефонів. Причина полягає в тому, що ZTE використовує цю технологію для наступника ZTE Axon 20 5G, Axon 30 5G.

Сьогодні ми маємо офіційне підтвердження того, що ZTE Axon 30 5G незабаром з’явиться з цією UD-камерою другого покоління. Компанія не повідомила, коли саме, але неофіційні джерела вказують на оголошення від 22 липня.

Цікаво, що президент ZTE та Нубії Ні Фей показав, що цього місяця з’явиться абсолютно новий смартфон.

ZTE Axon 30 отримає дисплей Visionox із вдосконаленою технологією

Очевидно, Visionox стане важливим гравцем для ZTE із ZTE Axon 30 5G. Як повідомляється, дві компанії досягли прориву завдяки новому розташуванню пікселів, що забезпечує кращу чіткість та кращу якість зображення.

Це були пріоритет китайської фірми при створенні другого покоління свого смартфона. Згідно з інформацією від ZTE від лютого, щільність пікселів над камерою подвоїться з 200ppi до 400 PPI. Це зробить частину камери менш помітною. До того, частота оновлення екрану зросте з 90 Гц до 120 Гц.

На жаль, ми все ще не знаємо багато про обладнання всередині ZTE Axon 30 5G. Попри те, що його брати прийшли з Snapdragon 888, ми не знаємо, чи буде подібне в цьому смартфоні.

Він може підтримувати Snapdragon 870 SoC або навіть Snapdragon 780G. Зрештою, оригінальний Axon 20 не був флагманом з точки зору продуктивності.

ZTE повторить цю стратегію, щоб не робити Axon 30 шалено дорогим. Пристрій може мати принаймні одну 64-мегапіксельну камеру та величезний акумулятор з технологією швидкої зарядки.

Якщо він справді надійде в липні, ми очікуємо, що найближчим часом з’явиться більше деталей.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua