Ринок використовуваних смартфонів зростає: Apple є найпопулярнішим брендом

Новий звіт групи Zhuanzhuan показує, що Apple є лідером на ринку вживаних смартфонів у Китаї. Саме iPhone там найактивніше купують, і компанія контролює 36,53% вторинного ринку мобільних пристроїв.

На другому місці опинилася Xiaomi з часткою 13,88% і замикає трійку лідерів Vivo з 12,7%. Користувачі також купують вживані смартфони під брендами Huawei, Oppo та Honor.

Особливо швидко зросли продажі вживаних пристроїв Honor — зростання на 88,34% у другому кварталі цього року. Загалом ринок уживаних смартфонів виріс на 10,76% у порівнянні з першим кварталом цього року. Особливо охоче купували пристрої з підтримкою мереж п’ятого покоління.

 

 

Аналітики зазначають, що ціни на вживані iPhone постійно знижуються. Але у випадку з Huawei ситуація навпаки — їх перепродають все дорожче та дорожче.

Отже, ціна підтримуваного Huawei Mate 40 Pro зросла на 96,45% і виявляється, що ця модель повинна втратити найменше в ціні. Зростання вартості пов’язано з тим, що пристроїв Huawei зараз не вистачає, і вони стають рідкістю.

Foxconn повідомляє про ріст щоквартальних доходів на 20%, чому сприяє високий попит на iPhone

Компанія Foxconn, яка займається виробництвом різноманітного обладнання, включаючи iPhone та інші Apple-пристрої, повідомила про зростання доходів на 20 відсотків у другому кварталі 2021 року. Про це пише Bloomberg. Однією з ймовірних причин був великий попит на ігрові консолі Microsoft і Sony, а також на продукти Apple.

Згідно з повідомленням, дохід компанії зріс за останні три місяці до 1,38 трильйона тайваньських доларів (близько 48,7 мільярда доларів). Це свідчить про те, що попит на iPhone, ігрові приставки, сервери та іншу електроніку залишається стабільно високим.

Імовірно, він зберігається завдяки пандемії та переходу до віддаленої роботи. Люди вдома повинні мати віртуальні розваги, а компанії, своєю чергою, повинні підтримувати інфраструктуру обробки даних.

Додаємо, що Foxconn планує розпочати виробництво електромобілів. Наприкінці червня Foxconn оголосив про намір допомогти тайванській компанії Gogoro с поширенням електричних скутерів. Особливістю цього транспортування є можливість швидкої заміни акумулятора.

Ми не знаємо, що саме збиратиме або вироблятиме Foxconn. Foxconn також розробляє власну платформу для електромобілів, на основі якої зможе збирати власні рішення для сторонніх компаній.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua