ⓘ OPPO приєднується до LF AI & Data Foundation, щоб разом сприяти створенню сталої екосистеми

OPPO активізується у напрямі розвитку штучного інтелекту та технологій обробки даних, роблячи їх більш доступними для кожного користувача завдяки справедливим, міцним та здоровим АІ екосистемам.

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв OPPO офіційно приєднується до LF AI & Data Foundation як головний член правління. ОРРО та інші провідні члени організації зроблять свій внесок у пришвидшення інновацій та впровадження АІ технологій, просуваючи потужні АІ спільноти.

До складу LF AI & Data Foundation, заснованого Linux Foundation у березні 2018 року, належать 49 членів із різних галузей. Місія організації полягає у створенні та підтримці відкритої спільноти AI та даних, а також стимулюванні інновацій із відкритим кодом у доменах, включаючи AI, ML та дані. У такий спосіб  Фонд забезпечує співпрацю та створює нові можливості для всіх членів спільноти.

Керуючись місією «Технологія для людства, доброта до світу», OPPO прагне створити відкриту екосистему, де розробники та партнери доповнюють одне одного в епоху Internet of Experience (Інтернет досвіду).  Саме це допомагає залучати таких партнерів-однодумців, як LF AI & Data Foundation. Роками OPPO постійно інвестує в АІ та технології обробки даних. Система штучного інтелекту та обробки даних OPPO забезпечує кращі послуги для користувачів та розробників по всьому світові. Цього вдається досягти завдяки дослідженням та розробкам в основних технологіях, як-от розмовний АІ, машинне навчання, персоналізовані алгоритми рекомендацій, хмарні сервіси та послуги передачі даних, а також безпека та конфіденційність. Приєднавшись до LF AI & Data Foundation, досвідчені технологи OPPO Ліам Чжен та доктор Цзя Чімін, виконуватимуть функції представника правління та представника технічної консультативної ради відповідно, тісно співпрацюючи з іншими членами LF AI & Data Foundation. Таким чином експерти з ОРРО прагнуть віднайти найкращі практики використання інструментів з відкритим кодом.

«Ми раді вітати OPPO як головного члена нашого правління. Вони матимуть право голосу у всіх наших комісіях на рівні Фонду, — сказав доктор Ібрагім Хаддад, виконавчий директор LF AI & Data Foundation. — Ми підтримуємо розробку з відкритим кодом та створення стійкої екосистеми, яка робить інтеграцію з відкритим кодом АІ та технологіями обробки даних одночасно простішою та надійнішою. OPPO усвідомлює важливість цих зусиль та наполегливо працює над впровадженням здорової екосистеми. Ми в захваті від стратегічного кроку компанії OPPO, яка приєдналася до нас на найвищому рівні членства, щоб стимулювати інновації у ком’юніті та підтримувати наші технічні проєкти».

OPPO цінує відкритість та співпрацю, що сприяє інноваціям та технологічному прогресу для всіх. У червні 2020 року компанія OPPO стала першим платиновим членом OpenChain — парасолькового проєкту Linux Foundation. Тож, бренд ОРРО першим на материковій частині Китаю приєднався до побудови глобальної екосистеми з відкритим кодом шляхом розробки відповідних стандартів ISO. Під час OPPO ODC 2020 команда ColorOS продемонструвала сім механізмів впливу на можливості системного рівня для розробників та партнерів, завдяки яким можна створити відкриту та спільну екосистему, таким чином покращуючи взаємодію із користувачами. У березні 2021 року OPPO Breeno став першим голосовим помічником для смартфонів на материковому Китаї, який охоплює понад сто мільйонів активних користувачів щомісяця. У червні цього року команда OPPO Breeno спільно з провідними університетами та науково-дослідними інститутами випустила найповніший набір даних про розмовний АІ в Китаї, створивши надійну базу даних для керування дослідженнями у цій галузі.

Прагнучи стати екосистемною компанією, OPPO планує досліджувати відкриту та інтегровану екосистему та приносити користь кожній людині.  Допомагаючи користувачам брати від життя максимум, ОРРО також намагається забезпечити абсолютно новий інтелектуальний досвід.

У майбутньому OPPO продовжуватиме налагоджувати глибші відносини зі світовим ком’юніті з відкритим кодом для сталого розвитку та масового впровадження передових технологій.

Про компанію OPPO

OPPO — провідний світовий бренд смарт-пристроїв. Із моменту випуску свого першого мобільного телефона у 2008 році OPPO невпинно прагнуть до створення технологій серцем і душею. Продукти OPPO поєднують передові технологічні можливості та просту у використанні функціональність у пристроях із приголомшливим дизайном. OPPO працюють більше ніж у 40 країнах і регіонах, маючи 6 науково-дослідних інститутів і 5 R&D-центрів по всьому світу, а також Міжнародний центр дизайну в Лондоні. OPPO прагнуть підтримувати розробку стандартів 5G у всьому світі та першими представили комерційний смартфон 5G на європейському ринку. Бренд співпрацює з понад 50 провідними світовими операторами, щоб пришвидшити масштабне впровадження 5G завдяки своїм інноваційним технологічним рішенням.

Дізнайтеся більше про роботу OPPO та бачення 5G: www.oppo.com/en/discover/technology/.

Про компанію OPPO AED Україна

OPPO AED Україна з 2019 року надає українцям доступ до проривних технологій OPPO у сфері мобільної фотографії та розумних сервісів. У жовтні 2019-го в Україні був представлений перший смартфон ОРРО — А5s, — і А-серія до цього часу залишається фаворитом вітчизняних користувачів. OPPO AED Україна ретельно вивчає смаки та потреби української аудиторії, щоб своєчасно виводити на ринок актуальні та корисні гаджети. Щомісяця прихильників бренду ОРРО більшає завдяки гармонійному поєднанню в гаджетах компанії інноваційних технологій та естетичних складників.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: