Apple випустить iPhone 14 Max замість версії mini

Відомий аналітик Мін-Чі Куо, фахівець з інсайдерської інформації про нові продукти Apple, каже, що компанія розглядає більш доступну версію iPhone 14 з більшим дисплеєм. Пристрій може називатися iPhone 14 Max і стане частиною модельного ряду компанії до 2022 року.

Очікується, що iPhone 14 Max буде мати 6,7-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц та вдосконалену камеру з надширококутним об’єктивом та можливістю автофокусування.

Що стосується основної маси характеристик, вони повинні дублювати ті, що пропонуються iPhone 14. Такий маневр може бути продиктований бажанням компанії збільшити продажі своїх пристроїв.

Аналітики Counterpoint Research дійшли висновку, що найбільш охочі користувачі придбали більшу версію поточної лінійки смартфонів Apple — iPhone 12 Pro Max. Це говорить про те, що існує великий попит на мобільні телефони з великими дисплеями.

З виходом iPhone 14 Max компанія задовольнить попит на великі смартфони, але водночас вона намагатиметься пропонувати в ньому лише найнеобхідніше, без надмірностей. Це дозволить утримувати цінник у розумних межах, і ця модель обіцяє бути популярною серед споживачів.

Якщо судовий аналітик Apple має рацію, то наступного року компанія зробить різкий поворот. Вона відмовиться випустити міні-версію iPhone 14 на користь великої версії, але без надмірних наворотів.

Apple пропонує власникам LG перейти на iPhone

Схоже, Apple вирішила повернути частку ринку, яку нещодавно займала LG. Apple почала приймати корейські смартфони за програмою торгівлі, запросивши власника змінити пристрій на новий iPhone. Про це повідомляється на вебсайті Apple.

Наразі Apple включила лише кілька смартфонів LG у свою програму торгівлі. Сюди входять LG G8 ThinQ (70 доларів США), LG V40 ThinQ (65 доларів), LG V50 ThinQ 5G (125 доларів) та флагманський LG V60 ThinQ 5G (180 доларів). У списку вказана максимальна вартість підтримуваного пристрою, але вона може відрізнятися залежно від стану.

Програма обміну від Apple пропонує власникам смартфонів Android значну знижку при придбанні нового iPhone після передачі пристрою. Раніше до цієї програми були включені лише Pixel та Samsung.

LG заявила про вихід із ринку мобільних пристроїв на початку квітня. Компанія займала близько 10% ринку і, попри це, офіційно припинила виробництво смартфонів і планшетів. Відразу після цього Samsung та Apple оголосили про свої наміри конкурувати за користувачів LG і обидві компанії пропонували спеціальні програми для покупців з-поміж власників пристроїв LG.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: