Apple iPhone буде використовувати бічний датчик відбитків пальців

Протягом останніх кількох років Apple змінювала свої методи, щоб покращити свій біометричний досвід користувачів. Ми бачили, як Apple використовує фізичну кнопку «Додому», Touch ID та розпізнавання обличчя 3D ID.

У поточній лінійці продуктів iPhone лише Apple iPhone SE досі зберігає кнопку «Додому». Однак, схоже, ця ситуація зміниться досить скоро.

Є повідомлення про те, що Apple оновила демонстраційний образ патенту, пов’язаного з бічним відбитком пальця, два роки тому. Новий демонстраційний образ тепер показує стиль, схожий на iPhone, а не колишню плоску форму.

Простіше кажучи, на зображенні показано три стани екрана блокування: чекаючи розблокування, потім розблокування, а потім після розблокування.

У патенті чітко зазначається, що пристрій інтегрує кнопку живлення з датчиком розпізнавання відбитків пальців. Оскільки поточний iPad Air 4 вже випустив бічний відбиток пальця, є підстави вважати, що iPhone та інші продукти iPad з’являться незабаром.

Майже не викликає сумнівів, що iPhone SE нарешті відмовився від кнопки «Додому». Як найдешевша модель в лінійці продуктів для мобільних телефонів Apple, бічні відбитки пальців також допомагають зменшити витрати та відокремлюють її від лінійки цифрових продуктів iPhone. За словами Куо Мін-Чі, Apple все ще тестує підекранні датчики відбитків пальців.

Звичайно, ми не очікуємо, що цей майбутній Apple iPhone з бічним датчиком відбитків пальців буде флагманом. Якщо Apple повинна скористатися цим рішенням, можливо, це буде на його дешевшій серії iPhone SE. Можливо, iPhone SE 3 буде поставлятися з цією функцією.

Продаж iPhone 12 серії перевищує 100 мільйонів одиниць

Новий звіт Counterpoint Research показує, що продажі iPhone 12 серії зараз перевищують 100 мільйонів одиниць. Це перший суперцикл iPhone після iPhone 6, який є хвилею масових замін. Фактично, iPhone 12 серії перевищив позначку в 100 мільйонів одиниць у квітні цього року.

Це показує, що мета була досягнута протягом 7 місяців після випуску пристрою. IPhone 11, випущений у 2019 році, мав обсяг продажів понад 100 мільйонів і зайняв 9 місяців.

Того року iPhone 6 був менш як 7 місяців, а його продажі перевищили 100 мільйонів. Того року високий обсяг продажів iPhone 6 був обумовлений більшим екраном.

Цього разу в iPhone 12 споживачі в основному цінують нові функції, такі як мережа 5G та OLED-екран. У серії iPhone 12 модель Pro Max є першим вибором для багатьох клієнтів. Вона накопичила 29% частки ринку, тоді як iPhone 11 Pro Max має 25% частки ринку.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua