Група Xiaomi надала 70,232 мільйона акцій 3 904 співробітникам

Вчора Xiaomi Group опублікувала оголошення, в якому зазначається, що рада директорів компанії надала загалом 70,232 мільйона акцій 3 904 працівникам групи відповідно до плану присудження акцій.

Хто отримав акції групи Xiaomi?

За словами Xiaomi, видатні молоді інженери групи, свіжі випускники та видатні працівники на основних посадах команди, а також видатні інженери в рамках щорічної премії за технології отримали відповідні заохочення.

До речі, вчора ціна закриття акцій Xiaomi становила 26,2 гонконзьких доларів (3,37 долара). Виходячи з цього розрахунку, Xiaomi виплатила працівникам 1,84 мільярда гонконзьких доларів.

Це приблизно 0,24 мільярда доларів, і дорівнює в середньому 470 000 гонконзьких доларів (приблизно 60 523 доларів США) на душу населення.

Xiaomi спеціально згадала, що серед вищезазначених співробітників близько 700 видатних молодих інженерів були обрані до останньої програми заохочення талантів Xiaomi «Програма стимулювання молодого інженера». Вони загалом отримають 16,042 млн акцій.

Після простого розрахунку вартість акцій, випущених на душу населення цих 700 молодих інженерів, становить 600 000 гонконзьких доларів (близько 77 263 доларів).

План заохочення молодого інженера особисто очолює Лей Цзюнь, засновник, голова та генеральний директор Xiaomi Group. Останній відібрав загалом майже 700 видатних молодих інженерів до першої партії списків. В основному це інженери з досліджень і розробок, тестувальники, менеджери по продуктах, дизайнери тощо.

Сфери, що стосуються досліджень та розробок мікросхем, машинного навчання та алгоритмів, розробки програмного та апаратного забезпечення, хмарних обчислень, архітектури системи, обробки зображень та матеріалів. У технологіях, операційній системі, навчанні відео, інтерактивному дизайні тощо багато передових позицій. Наймолодшому вибраному працівникові лише 24 роки.

Xiaomi заявила, що цей план стимулювання в майбутньому буде поширений на всю групу. Крім того, це і надалі буде довгостроковим проєктом заохочення талантів для всіх молодих інженерів усієї компанії.

Це не нове

Репортер газети The Paper зазначив, що Xiaomi багато разів присуджувала нагороди за акціями відповідно до плану вручення акцій, і лише п’ять разів у 2020 році. Останній випадок стався 10 жовтня 2020 р. Тоді 579 людей отримали загалом 10 672 400 акцій.

На той час ціна акцій Xiaomi становила 20,95 гонконзьких доларів (2,7 долара). А загальна вартість наданих акцій становила 220 мільйонів гонконзьких доларів (28,33 мільйона доларів).

Нагороди за акції є одним із найпоширеніших способів мотивувати співробітників компаній, що котируються на біржі. Нещодавно Gree Electric, старий друг Xiaomi, опублікував проєкт плану власності акцій своїх працівників. У ньому брали участь 12 000 працівників.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: