Galaxy Z Fold3 і Z Flip3 з’являться 11 серпня

Samsung має значну вагу в сегменті складних смартфонів. Однак це може змінитися зараз, коли в цей сегмент входить все більше і більше компаній.

Щоб тримати корону довше, компанія готує новий раунд смартфонів для серій Galaxy Z Fold та Z Flip. Компанія ще не повідомляє офіційну дату запуску своєї події, але багато шанувальників Samsung вже чекають Galaxy Unpacked у серпні, де компанія розкриє Galaxy Z Fold3 та Galaxy Z Flip3.

Galaxy Z Fold3, Z Flip3, Galaxy Watch4 і Buds3 з’являться 11 серпня

Попередній звіт передбачав, що подія Galaxy Unpacked відбудеться 3 серпня. Однак новий витік надійного підкажчика свідчить про те, що раніше просочена дата зовсім не така точна. За словами підкажчика Tron, Galaxy Unpacked відбудеться 11 серпня.

Підкажчик також поділився списком пристроїв, які з’являться на заході Unpacked. За його словами, компанія також представить серії Galaxy Watch4 та Galaxy Buds2. У нас тут ціла компанія, за винятком серії Galaxy Note 30, який, принаймні на цей момент, припинен.

Згідно з повідомленням MySmartPrice, стандартний Galaxy Watch4 поставляється у двох розмірах — 40 мм і 44 мм. Варіант 40 мм коштуватиме від 350 до 370 євро. Натомість 44-міліметровий варіант продаватиметься від 380 до 400 євро.

Ціна Galaxy Buds2 становитиме близько 180 і 200 євро.

Що стосується складних смартфонів, то Z Fold3 першим вийде у США та Великобританії. Ймовірно, він надійде у продаж 27 серпня. Згідно з повідомленням, Samsung також доставить складний смартфон в Індію, і ми можемо очікувати, що він дійде і до Китаю.

Хоча Galaxy Z Flip 3 не надто сильно «витікає», цього не можна сказати про Galaxy Z Fold3. Більший складний смартфон матиме більший зовнішній дисплей.

До того, пристрій забезпечить камеру в отворі на зовнішньому дисплеї та двоколірний дизайн. Найбільша зміна полягає в тому, що Samsung, швидше за все, представляє свою першу вбудовану камеру з цим смартфоном.

Кажуть, що на складному внутрішньому дисплеї розміщений підекранний селфі-модуль. Що стосується технічних характеристик, пристрій буде оснащений вдосконаленими камерами та, ймовірно, матиме варіанти з Snapdragon 888 Plus і Exynos 2100 SoC.

Оскільки запуск нових складних смартфонів, Galaxy Watch4 та Buds2 відбувається десь у наступному місяці, ми очікуємо, що «витоки» посиляться протягом наступних кількох днів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: