WhatsApp перестане знижувати якість мультимедіа

WhatsApp — одна з найпопулярніших та широко використовуваних служб обміну текстовими повідомленнями. Користувачі роблять все на цій платформі — від випадкових текстових повідомлень до професійних розмов

Одне, від чого я особисто утримуюсь — це спільне використання медіафайлів на WhatsApp. Ви запитаєте чому? Платформа обміну повідомленнями відома тим, що знижує якість відео або фото. Попри те, що ви створили медіафайл за допомогою потужних камер вашого пристрою, приймач все одно отримуватиме його у неякісному вигляді, зі зниженою деталізацією.

Ну, схоже, на цю проблему неякісного обміну медіа нарешті звертають увагу. За даними WABetaInfo, Facebook, схоже, працює над новою функцією, що стосується тієї самої проблеми.

WhatsApp незабаром дозволить вам вибрати якість медіа під час обміну!

WhatsApp нещодавно представив нове оновлення через бета-програму Google Play. З огляду на це, бета-версія зараз зросла до 2.21.14.6. WABetaInfo вдалося знайти нову функцію, над якою працює компанія. Ця функція називається «Якість завантаження відео». Як випливає з назви, це дозволяє користувачам вибирати між кількома варіантами якості під час надсилання відео на платформу.

Як ви можете бачити на скриншоті, доступні три варіанти – Авто, Найкраща якість та Заощадження даних. Хоча у вас є три способи, WhatsApp рекомендує використовувати параметр Авто. Ось погляньте, що буде робити кожен варіант.

  • Авто (рекомендується): WhatsApp автоматично стискає відео залежно від його алгоритму
  • Найкраща якість: WhatsApp надішле відео у найкращій якості
  • Заощадження даних: WhatsApp більше зосереджується на збереженні ваших даних, а не на якості відео

Варто зазначити, що це діалогове вікно з’явиться лише під час обміну відео на платформі. Немає жодного слова про те, чи будуть доступні такі опції під час обміну зображеннями. З огляду на це, ця функція зараз розробляється, і вона повинна пробитися до загальнодоступної версії в найближчі місяці.

Це не єдина особливість, над якою зараз працюють!

Окрім якості завантаження відео, WhatsApp також має ще одну функцію. Цей називається «Переглянути повідомлення один раз». Прагнучи очистити свій імідж, WhatsApp планує представити нову функцію. Режим «Переглянути один раз» дозволяє переглядати отримані фотографії та відео лише один раз. Після цього приймач не зможе відкрити носій. Звичайно, від цього буває багато проблем.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: