Microsoft замінила культовий синій екран смерті в Windows 11

Знаменитий Блакитний екран смерті (BSOD), який ввів у відчай багато поколінь користувачів Windows, зазнає значних змін в новій версії операційної системи Microsoft — Windows 11.

Оновлення ще не набрало чинності, але використовуватиметься в повнофункціональній версії Windows 11. Це найрадикальніша зміна BSOD з часу введення сумного смайлика в Windows 8 у 2012 році та QR-кодів у 2016 році.

Синій екран смерті, вперше представлений у Windows 3.0, допоміг ІТ-спеціалістам та командам підтримки діагностувати помилки апаратного забезпечення та пам’яті. BSOD зазвичай з’являється у разі критичної помилки, зокрема в ядрі ОС, і містить дані, які допомагають системним адміністраторам зрозуміти, яка проблема спричинила збій.

Попри те, що компанія використовуватиме “чорний екран смерті” в Windows 11, в іншому випадку він залишатиметься ідентичним тому, що з’являється в Windows 10, включаючи сумну посмішку, QR-код та іншу інформацію — натомість користувачам навіть не доведеться використовувати інше скорочення BSOD.

Відомо, що в новій версії Windows, призначеній для попереднього перегляду, «екран смерті» зелений, це опція, яку Microsoft використовує у збірках для членів програми Windows Insider з 2016 року.

Windows 11 підтримує динамічну частоту екрану для економії заряду акумулятора ноутбука

Microsoft представила нову функцію динамічного оновлення (DRR) у Windows 11. Вона автоматично контролює частоту оновлення, зменшуючи її для економії заряду акумулятора на мобільних пристроях, і навпаки, збільшуючи його, коли вам це дійсно потрібно.

Вже сьогодні багато ноутбуків підтримують частоту оновлення екрану 120 Гц або вище — це забезпечує більш плавний показ зображення. У цьому випадку заряд акумулятора витрачається набагато активніше.

Windows 10 дозволяє сумісним ноутбукам перемикатися між 60 і 120 Гц, але вибір залишається «статичним». Інтеграція DRR в Windows 11 дозволяє динамічно контролювати частоту, змінюючи її залежно від того, що користувач робить за комп’ютером.

Для використання цієї функції вам потрібен ноутбук з підтримкою DRR та дисплеєм 120 Гц або вище. Наприклад, при роботі з текстовими документами буде достатньо 60 Гц, а при прокрутці та малюванні частота зросте до 120 Гц.

Для цього також знадобиться підтримка додатків для цієї технології — поки що демонстрація проходила лише в середовищі Office. Microsoft Edge, Microsoft Whiteboard, Microsoft Photos, Snip & Sketch, Drawboard PDF, Microsoft Sticky Notes, Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Microsoft To Do та Inkodo також здатні працювати з ним.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: