Це почалося: Nokia X60 вийде з HarmonyOS

Ми чули про HarmonyOS протягом декількох місяців перед його появою. Беззаперечним фактом є те, що всі очікували, що це буде нова операційна система для смартфонів Huawei, але потім вона була оголошена як щось поза межами.

Huawei представила HarmonyOS як крос-платформну операційну систему. Іншими словами, будь-яка компанія може запустити смартфон, використовуючи власний код компанії. Для кожного виклику, який заборона США наклала на Huawei, компанія намагається знайти альтернативу.

Зараз вона має конкурента за монополію Google на Android. У найближчі місяці ринок мобільних операційних систем отримає певний струс, оскільки за чутками Nokia представляє свої смартфони Nokia X60 із HarmonyOS прямо зараз.

Huawei попросив інших китайських виробників смартфонів використовувати ОС, яка, на його думку, є альтернативою ОС Android. Однак, досі немає жодних ознак того, що занадто багато виробників прямують у напрямку HarmonyOS.

Наразі єдиним продуктом, який вийшов на ринок із HarmonyOS, крім продукту Huawei, були розумні домашні товари Midea. Це скоро зміниться, і ми можемо побачити більше китайських компаній, які вступлять в екосистему HarmonyOS найближчим часом.

Компанії почнуть тестувати з одним-двома смартфонами, але врешті-решт спробують щастя в HarmonyOS. Те ж саме сталося в часи Windows Phone, коли такі компанії, як Samsung і HTC, мали видання Windows.

Серія Nokia X60 зробить ставку на HarmonyOS, щоб підкорити Китай

Річ у тому, що компанії зацікавлені в альтернативі для Android. Зрештою, використання релевантності платформи є неміцним, коли ви втрачаєте доступ до Google Mobile Services. Після заборони США та зростання напруженості у Китаї кожна компанія повинна подбати та підготувати план B. Очевидно, Nokia X60 буде першим випробуванням HMD Global на платформі Huawei.

Чутки, про які вперше повідомляли тайванські ЗМІ, стверджують, що серія складатиметься з Nokia X60 і X60 Pro. Обидва вони запускатимуться з ОС Harmony. Найближчими в серії X до цих моделей є Nokia X10 та X2.

Ці пристрої — два смартфони середнього класу з SoC Qualcomm Snapdragon 480 5G. Враховуючи більшу кількість, ми можемо очікувати, що X60 буде розміщений у верхньому сегменті середнього класу або навіть у сегменті середнього класу преміумкласу.

Пристрої середнього класу мають більше сенсу, оскільки ми не думаємо, що Nokia ризикуватиме флагманом із програмним забезпеченням, яке ще має довести себе.

У будь-якому випадку, моделі X60 матимуть вигнутий край дисплеїв, а також величезні акумулятори на 6000 мАг. Моделі оснастять основним модулем на 200 Мп, що зараз звучить надмірно. Наразі нам слід почекати, щоб перевірити, чи є ця інформація правдивою.

У будь-якому випадку, смартфони Nokia X60, що працюють від HarmonyOS, швидше за все, будуть ексклюзивними для Китаю. Це гарна можливість для Nokia добре виступити в Китаї.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: