Nintendo Switch Pro: 8-нм чип з кодовою назвою Dane

Червень минув, але Nintendo не представила свій Nintendo Switch Pro. Однак навіть перші чутки припускали, що великий N міг би мати на увазі зміни, і, мабуть, саме так і сталося.

Компанія вирішила відкласти випуск Switch Pro на кінець цього року. Однак існування пристрою, здається, є незаперечним фактом, який надається всім звітам та доказам. Очевидно, Nintendo замовляє великі OLED-дисплеї у Samsung, які, імовірно, підуть на Pro. Тепер з’явилися нові подробиці щодо мікросхеми, яка надасть потужність варіанту «Pro».

За словами витоку, який йде за допомогою kopite7kimi на Reddit, Nintendo Switch Pro матиме набір мікросхем з кодовою назвою «Dane». Це може звучати як суперечливе твердження попереднього звіту, який розкривав SoC з кодовою назвою «Чорний лицар».

Виявляється, обидві деталі правильні. Мабуть, і «Dane», і«Чорний лицар» — це одне і те ж. Відомо, що NVIDIA називає свої чіпи кодовими іменами за персонажами Marvel Comics. Цікаво, що «Dane» — справжнє ім’я персонажа Marvel, яке називається «Чорний лицар».

Цей персонаж повинен з’явитися у майбутньому фільмі Marvel’s Eternals, а його виконає Кіт Харінгтон, який найвідоміший за роль Джона Сноу у «Грі престолів». Повертаючись до суті, здається, що NVIDIA використовує як справжнє ім’я, так і псевдонім персонажа Marvel, щоб назвати цей чіп.

 

 

Мікросхема Switch Pro принесе багато поліпшень з точки зору продуктивності та ефективності

Також повідомлялося, що «Dane» — це 8-нм чіп. Це величезне оновлення в порівнянні з оригінальним комутатором Nintendo.

Оригінальна консоль для тих, хто не обізнаний, була випущена ще у 2016 році й має чип 20 нм. Сьогодні це майже доісторичне, коли ми маємо чітко встановлені чипи 5 нм і 7 ​​нм. Це навіть краще, ніж оновлення консолі 2019 року з 16-нм чипом. Перевагою чипа 8 нм є те, що менший розмір означає кращу енергоефективність та продуктивність.

Це збільшить час автономної роботи майбутньої консолі у порівнянні з моделлю першого покоління.

За деякими чутками, Nintendo Switch Pro не вийде цього року. Судячи з усього, Nintendo може перенести його безпосередньо на 2022 рік. Це, мабуть, пов’язано з нестачею чипів на ринку.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua