Команда MIUI Pioneer відповідає на скарги

Система MIUI є однією з важливих основних моментів Xiaomi протягом багатьох років смартфонів. Це найважливіший бонус для пристроїв Xiaomi. Це забезпечує унікальний досвід для користувачів.

Однак цьогорічна система MIUI 12 часто здається нестабільною, і було кілька скарг. З цією метою нещодавно Xiaomi створила «MIUI Pioneer Team» для розв’язання системних проблем, що виникають у користувачів.

Ця команда працювала над усуненням низки проблем із системою MIUI.

Вчора спільнота Xiaomi провела онлайн-зустріч для оцінки камер MIUI. Ван Сюаньран, заступник генерального директора відділу знімання, Лі Цян, керівник відділу проєктування та прийняття зображень, та Лі Гошенг, керівник програмного забезпечення камер, були запрошені до взаємодії в Інтернеті, щоб відповісти на запитання та пропозиції користувачів мережі.

Під час заходу багато користувачів повідомили про проблему зупинки камери Xiaomi Mi 11 Ultra. На думку команди MIUI Pioneer це питання вже не є проблемою. Посадовець стверджує, що попередній перегляд проблеми зі зависанням у деяких сценаріях зроблено. Крім того, виправлення цієї проблеми вже доступне для користувачів.

Більша якість зображення уповільнює час знімання на MIUI

Водночас деякі користувачі стверджують, що швидкість знімання Xiaomi Mi 11 Pro дуже низька. Це особливо очевидно при використанні зуму або телефото. На думку команди MIUI Pioneer це не помилка. Команда пояснює, що оскільки користувачі використовують більш чітку якість зображення, обробка зображень триватиме певний час. Однак команда визнала, що компанія намагається поліпшити свої показники.

Крім того, деякі запитання користувачів привернули відповіді, які дають нам підказку про те, що планує Xiaomi. Команда Xiaomi Pioneer сподівається, що зможе децентралізувати певні функції камери за допомогою апаратної підтримки. Наприклад, поточну функцію «кінооб’єктива» у серії Xiaomi Mi 11.

У зв’язку з цим Ван Сюаньран, заступник генерального директора відділу камер Xiaomi, сказав, що початковий намір команди досліджень і розробок не полягає у «навмисній монополізації функцій. Однак існують відмінності в процедурах для різних смартфонів та їх продуктивності. Тому просування деяких функцій займе певний час».

З часу створення команди Xiaomi Pioneer команда прислухається до питань користувачів. Хоча це хороший спосіб розпочати, досі увага приділяється Китаю.

Це одна зі скарг користувачів щодо MIUI, й вона орієнтована на Китай.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua