Google Pay зможе підтвердити COVID-вакцинацію

30 червня Google оголосив, що Google Pay тепер зможе зберігати та показувати вакцинні картки COVID-19 на Android. Однак постачальники вакцин визначать підтримку цих цифрових карток. Спочатку ця функція буде розповсюджена лише для кількох постачальників послуг у США.

З урахуванням пандемії коронавірусу, яка все ще вирує у всьому світі, важливо не тільки якомога швидше зробити щеплення, але й мати можливість довести, що ви отримали вакцину. Враховуючи, що носити паперову картку з деталями незручно, деякі органи місцевого самоврядування придумали цифрові версії, які можна зберегти на телефоні. Ці цифрові версії зазвичай мають QR-код, який можна просканувати для перегляду інформації.

Щоб спростити це, Google розробляє вбудовану систему пропусків Android, яка дозволить користувачам Android зберігати на своїх мобільних телефонах цифрову картку вакцинації, яку називають COVID Card.

Ця функція буде впроваджена за межами США залежно від підтримки місцевих органів влади, постачальників медичних послуг та інших організацій, які розповсюджують вакцини проти COVID. Крім того, ця функція дозволить користувачам навіть зберігати свої результати тесту на COVID.

Google Pay тепер може зберігати та показувати вакцинні картки COVID

У повідомленні блогу від 30 червня Ірфан Файзуллабгой від Google заявив, що пошукова система оновила свій Passes API, намагаючись спростити та пришвидшити зберігання та доступ до інформації про вакцинацію та тестування COVID на пристроях Android.

Розробники державних установ, організацій охорони здоров’я та уповноважених організацій, що розповсюджують вакцини проти COVID, матимуть доступ до цих API. API будуть корисні для створення цифрового варіанту вакцинації проти COVID, а також інформації про тести, пояснив Файзуллабгой.

Після збереження цифрової картки COVID на своєму пристрої Android користувачі зможуть отримати до неї доступ за допомогою ярлика на головному екрані свого телефону. Для доступу до цифрової картки не потрібна послуга Інтернету.

Однак пристрій повинен працювати під управлінням ОС Android 5 або пізнішої версії та повинен мати сертифікат Play Protect. Також варто зазначити, що ви можете отримати доступ до карток COVID, не встановлюючи додаток Google Pay. Нова можливість зберігати картки COVID з’явиться як оновлення до API пропусків Google Pay. API дозволяють зберігати членські картки продавця та інші неплатіжні картки.

Картка COVID забезпечує конфіденційність та безпеку користувачів

Інформація про щеплення користувача COVID та тестування та збереження на його пристроях Android. Однак ви можете вручну зберігати цю інформацію на різних пристроях, щоб мати доступ до неї на кількох пристроях. На додаток, Google не зберігає копію вашої щеплення від COVID та даних про тести.

За потреби можна показати карту COVID. Google не передає картку COVID третім особам або будь-яким її службам. Google також не використовує її для показу реклами.

Для зберігання картки COVID на пристрої вам знадобиться екран блокування. Це забезпечить додаткову безпеку та захистить вашу особисту інформацію. Крім того, вам знадобиться PIN-код, пароль або біометричний метод, встановлений для вашого мобільного телефону для доступу до вашої картки COVID.

Кваліфіковані провайдери можуть зареєструватися, щоб продемонструвати свою зацікавленість в наявності Passes API на сторінці довідки продавця Google Pay.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua