Apple Watch Series 7 пожертвує багато чим заради батареї

пожертвує багато чим заради батареї

Коли Apple Watch першого покоління вийшов, Apple зробила особливий акцент на витривалість. На той час компанія, що базується в Купертіно, рекламувала свій перший розумний годинник, який працював від батареї до 18 годин. Цікаво, що ця специфікація не була змінена до сьогодні. Ми маємо на увазі, що навіть Apple Watch Series 6 забезпечує автономну роботу 18 годин.

Але це може покращитися найближчим часом. Ну, давайте не будемо концентруватися на цифрах, але ми повинні сказати, що майбутня Apple Watch Series 7 забезпечить довший час автономної роботи. Принаймні, Apple робить все можливе для цієї мети.

 

Згідно з деякими інсайдерськими звітами, Apple не додасть багато нових датчиків для більшої функціональності. Натомість вона працює над тим, щоб збільшити час автономної роботи. Однак до цього Bloomberg доводив, що в майбутньому Apple Watch буде поставлятися з датчиком температури тіла. Коли ця інформація вийшла, ми думали, що ця функція буде присутня на Apple Watch Series 7. Але зараз, ми думаємо, Apple не додасть нічого нового, щоб мати місце для більшої батареї.

Також під капотом ми знайдемо чіп Apple S7. Він перейде на більш компактну двосторонню систему в пакетному дизайні (SiP). Як ви здогадуєтесь, це звільнить більше місця для акумулятора. Але слід також поінформувати, що новий годинник не буде відрізнятися від поточної моделі за розмірами.

Що ми знаємо про Apple Watch Series 7

Нещодавно ми отримали пару рендерів, які показують, як може змінитися дизайн годинника. Крім того, ми побачили новий зелений колір. Боки збираються стати рівними. Ми вважаємо, що це новий напрямок дизайну Apple, який вже використовується в iPhone та iPad. Візуалізації також показують тонкі рамки навколо екранів. Крім того, ми припускаємо, що Apple буде використовувати краще ламінування, щоб зменшити зазор між дисплеєм та захисним склом.

Майбутня версія Apple Watch Series 7 повинна покращити підтримку UWB. Навіть якщо датчиків цукру та алкоголю, про які багато чуток, немає, ми побачимо їх у найближчих моделях. Можливо, ці функції моніторингу вже готові до появи на 7- й моделі. Але більше датчиків означає менший час автономної роботи.

Отже, якщо Apple зосереджується на поліпшенні 18-годинного часу автономної роботи своїх розумних годинників, наразі нерозумно додавати багато нових датчиків.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua