iPhone 13 Pro: Новий надширокий об’єктив з автофокусом

Apple готується до випуску нової серії iPhone 13. За останніми повідомленнями, Apple планує повернутися до свого графіку запуску у вересні. Отже, до типової для iPhone події нам залишається менш ніж три місяці.

Оскільки подія наближається, ми очікуємо, що з’явиться більше звітів та чуток, а також деякі функції можуть бути розкриті заздалегідь. Новий звіт надходить безпосередньо від відомого аналітика Apple Мін-Чі Куо. За його словами, iPhone 13 Pro забезпечить в цілому вдосконалений надширококутний модуль камери. Це підвищить продуктивність камери iPhone 13 Pro на багато рівнів у порівнянні з тим, на що здатна серія iPhone 12.

За словами аналітика, ультраширококутний модуль варіантів iPhone 13 Pro нарешті принесе функції автофокусування. Це допоможе камері та покращить загальну продуктивність фокусування. Отже, ті, хто робить надширокі кадри, будуть чіткіше фокусуватись навіть при зніманні фотографій під час руху.

Крім того, Куо заявляє, що нові надширокі модулі камери матимуть нову лінзу. Смартфон запропонує 6-частинну лінзу замість теперішньої 5-частинної лінзи. Наявність більшої кількості оптичних елементів забезпечує кращу загальну якість об’єктива, що, своєю чергою, може покращити ефективність при слабкому освітленні та збільшити чіткість деталей зображення.

 

 Передбачувані технічні характеристики iPhone 13 Pro

Ці зміни, безумовно, є бажаними змінами, але все одно є «поступовими оновленнями». Зрештою, користувачі чекають від iPhone 13 Pro більшого. Серед великих оновлень нова серія iPhone буде поставлятися з новим поколінням чипсета Apple A15. Ми не очікуємо жодних змін в архітектурі, крім вдосконаленого 5-нм процесу. Згідно з повідомленнями, Apple не перейде на 3 нм процес до 2023 року.

Серед помітних особливостей серії iPhone 13 Apple, нарешті, може потрапити у світ дисплеїв із високою частотою оновлення, пропонуючи iPhone 13 із частотою оновлення 120 Гц. Дисплей все ще буде AMOLED-панеллю, поставленою LG і Samsung. На додаток до вищої частоти оновлення, новий iPhone 13 Pro також має великі 4352 мАг.

Ця потужність дійсно велика для “стандартів iPhone”. У звітах зазначається, що всі три iPhone будуть оснащені датчиком LiDAR. На жаль, Apple може не отримати вбудований сканер відбитків пальців для Touch ID, але, за чутками, він включає фізичний сканер Touch ID.

Повертаючись до Kuo, аналітик стверджує, що нові функції надширокої камери також з’являться для стандартних моделей iPhone. Однак це станеться у 2022 році. Ми очікуємо, що в найближчі місяці з’явиться більше деталей, оскільки пристрої наближаються до свого випуску.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: