Груповий відеочат Telegram змагатиметься з Zoom

Епідемія коронавірусу та локдаун на планеті змінили майже все. Оскільки люди не мали змоги ходити на роботу, в школу тощо, а їм доводилось працювати й вчитися вдома, їм потрібні були не лише відповідні пристрої, а й програмне забезпечення.

Ми знаємо, що ринки планшетів та ноутбуків почали прогресувати як постріл. Але ми можемо сказати те саме про різні програми. Zoom, який виграв найбільше, також отримав низку суперників. Microsoft, Google, Facebook та інші швидко розробили подібні програми або внесли зміни до чинних.

І однією з таких особливостей був груповий відеочат.

Нещодавно ми дізналися, що Telegram додав функцію групового відеочату до своїх мобільної й настільної версій програми. Насправді Telegram обіцяв це ще у квітні 2020 року. Тепер його голосові чати (у будь-якій групі) також підтримують груповий відеочат. Користувачам просто потрібно натиснути піктограму камери, щоб увімкнути відео.

Однак є деякі обмеження. Якщо ви не знаєте, Telegram дозволяє необмеженій кількості користувачів брати участь в аудіовиклику. Але функція групового відеочату дозволяє лише 30 людям приєднатися до дзвінка.

Звичайно, найближчим часом це число буде збільшено. Але на цей момент лише перші 30 користувачів можуть взаємодіяти за допомогою відеочат в Telegram. До того, як і інші подібні платформи / функції, користувачі можуть ділитися своїми екранами під час відеодзвінка.

Не тільки груповий відеочат, але й спільний доступ до екрана

Telegram вважається однією з найбезпечніших платформ обміну повідомленнями. Але він почав набирати обертів лише нещодавно. У січні генеральний директор Telegram Павло Дуров заявив, що компанія охопила 500 мільйонів активних користувачів. Як ви здогадуєтесь, багато хто з них перекочували з WhatsApp Facebook.

Останній анонсував зміни у своїй політиці, що змусило багатьох користувачів залишити її та знайти більш безпечні програми. Найбільше виграла Telegram.

Звичайно, кожен користувач важливий для WhatsApp. Але навіть після зміни політики конфіденційності у лютому, у нього було більше ніж 2 мільярдів користувачів. Нагадуємо, WhatsApp додав функцію групового відео- та голосового дзвінка ще у 2018 році.

Ну, груповий відеочат — це, безперечно, потрібна функція. Але це не єдина нова функція, яку Telegram анонсував нещодавно. Він також додав інші нові, зокрема вдосконалене приглушення шуму та анімовані фони.

Користувачі в обох системах — iOS або Android можуть вибрати один із декількох варіантів за замовчуванням або створити власні анімовані фони. І ми здогадуємось, що на шляху ще більше варіантів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: