EMUI 12: Huawei продовжує полірувати Android-скін?

EMUI 12: Huawei Huawei продовжує полірувати Android-скін?

Китайський виробничий гігант Huawei, вже багато років розробляє систему HarmonyOS. Однак після заборони компанії компанією США вона пришвидшила процес розробки. Врешті-решт компанія оголосила про цю систему на початку 2019 року.

Загальне припущення полягає в тому, що HarmonyOS замінить EMUI. Фактично, Huawei нещодавно в Weibo змінила назву EMUI на HarmonyOS. Це спричинило припущення, що Huawei припинить роботу системи EMUI. Однак, чи буде Huawei все-таки представляти EMUI 12?

EMUI 12: Huawei продовжує полірувати Android-скін?

З запуском HarmonyOS 2 Huawei зараз має EMUI та Harmony своїх на мобільних телефонах. Враховуючи, що оновлення Harmony 2.0 охоплює модель Kirin 960, неважко судити, що Harmony буде пріоритет Huawei на рівні операційної системи.

Чи означає це, що EMUI ось-ось помре?

Не обов’язково, якщо нове й останнє відкриття відповідає дійсності. Згідно з недавнім звітом, система EMUI 12 була згадана в останній версії Huawei Computer Manager. Ця система згадувалась там не раз. Це означає, що ми не повинні це просто ігнорувати.

EMUI 12: Huawei продовжує полірувати Android-скін?

Одне припущення полягає в тому, що Huawei не відмовилася від розробки системи EMUI на базі Android. Зрештою, деякі речі можуть мати поворот на краще в майбутньому. Також існують думки, що HarmonyOS — це вже нестримний тренд.

Крім того, EMUI 12 може бути просто помилкою при розробці програмного забезпечення. Можливо, намір полягає у згадуванні EMUI 11, а не EMUI 12.

Однак, враховуючи те, що вона з’являється там кілька разів, швидше за все, це не помилка. Крім того, враховуючи те, що офіційний рахунок EMUI WeChat було перейменовано на HarmonyOS, друга можливість є більшою.

Зараз EMUI 11 базується на Android 10. Однак основна версія системи Android вже Android 12.

EMUI 12: Huawei продовжує полірувати Android-скін?

Інші виробники стоять в черзі на використання HarmonyOS

Окрім Huawei, інші виробники використовуватимуть HarmonyOS. Насправді такі, як Midea, Meizu та інші, вже мають цю систему на своїх пристроях. Однак ми ще не отримаємо цю систему в смартфонах, що не належать Huawei.

Ян Хайсон, віцепрезидент Huawei з питань споживчого бізнесу AI та інтелектуального бізнес-підрозділу з повним сценарієм, нещодавно заявив в інтерв’ю ЗМІ, що Hongmeng система повністю відкрита для всіх. Цього року, згідно з встановленим планом, для розробників буде відкрита повно стекова система для пристроїв зі 128 Мб-4 Гб.

«Трьом виробникам мобільних телефонів пропонується використовувати систему з відкритим кодом Hongmeng і нумо будуймо її разом». Однак, «хто і коли використовуватиме систему Hongmeng, повністю залежить від власних бізнес-міркувань виробника».

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: