Windows 11: Microsoft рекламує майбутню подію новим тизером

Microsoft готується провести захід для Windows сьогодні, 24 червня. Напередодні цієї події компанія випустила невеликий відеотизер, щоб викликати інтерес до майбутньої презентації Windows 11.

На 10-секундному відео від Microsoft ви можете побачити дівчину, яка дивиться в камеру; після чого її очі відображають стандартні шпалери робочого столу в Windows 11. На жаль, новий тизер не надає ніякої додаткової інформації про операційну систему; але лише підтверджує, що презентація розпочнеться 24 червня об 11:00 ранку за європейським часом.

Минулого тижня в Інтернеті з’явився образ ISO однієї з попередніх версій Windows 11. Завдяки цьому витоку користувачі вже могли бачити шпалери робочого столу; а також інші зміни інтерфейсу, яких багато в новій версії програмної платформи.

Microsoft Windows 11

На конференції Microsoft Build генеральний директор Microsoft Сатья Наделла оголосив, що найближчим часом буде представлено «нове покоління Windows». Однак багато користувачів, які мали можливість взаємодіяти з Windows 11 Pro (збірка 21996.1); сказати, що програмною платформою є Windows 10 із переробленим інтерфейсом, а не повним переосмисленням ОС.

Зображення Windows 11, яке з’явилося раніше часу, детально вивчали ентузіасти, які виявили в ньому багато подібності з Windows 10. Через це в Інтернеті з’явилася велика кількість мемів, пов’язаних з новою ОС.

Хоч би що там було, Windows 11 матиме велике значення для Microsoft, і компанія, швидше за все, намагатиметься переконати користувачів перейти на нову програмну платформу.

Передбачається, що користувачі ліцензійних копій Windows 7, Windows 8.1 та Windows 10 зможуть безплатно перейти на Windows 11. Що насправді готує Microsoft, стане відомо найближчим часом.

Користувач Windows 7 може безплатно перейти на нову Windows 11

Нова Windows 11 буде випущена як безплатне оновлення для власників ліцензійних копій Windows 10. Але схоже користувачам старих систем Microsoft; включаючи Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1, також можна буде безплатно оновити до останнього покоління.

Натяк на це був знайдений у файлі Pkeyconfig ранньої збірки Windows 11, яка просочилася до мережі. Він містить інформацію про активацію операційної системи. Вміст файлу вказує на те, що власники ліцензій Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 також зможуть оновитись до останньої версії ОС за допомогою офіційного інструмента створення медіа або помічника з оновлення.

Звичайно, мова йде лише про ранню збірку Windows 11, в якій, як відомо, є багато всього з поточної Windows 10. Тому не виключено, що ближче до офіційного випуску Windows 11 Microsoft все одно може все змінити.

Але, швидше за все, гігант з Редмонда продовжить практику безплатного оновлення останньої версії ОС, прийнятої з випуском Windows 10 шість років тому.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: