Nokia X10, X20 незабаром пройдуть сертифікацію SAR

HMD Global розпочав свою кампанію на ринку смартфонів із фірмовим смартфоном Nokia кілька років тому. Компанія викликала неабиякий галас серед кіл ентузіастів, які завжди мріяли про смартфон Nokia на базі Android. Однак в останні роки компанія відстає і поволі втрачає позиції серед своїх конкурентів.

Не кожен день ми чуємо щось про нові смартфони Nokia, але смартфони Nokia все ще надходять. Ще у квітні бренд представив Nokia X10 та Nokia X20. Компанія також представила смартфони Nokia C10, C20 та Nokia G10, G20. Зараз, схоже, бренд виведе X10 та X20 на індійський ринок.

Ці два телефони перелічені на вебсайті Nokia в Індії перед початком роботи. На вебсайті Nokia є розділ про інформацію щодо коефіцієнта питомого поглинання (SAR). Там компанія перелічила Nokia X10 та Nokia X20 із їхніми значеннями SAR. Окрім цього, вебсайт перелічив смартфони Nokia C20, G10 та Nokia G20 у розділі SAR. Можливо, компанія виведе не просто дует пристроїв серії X, а цілу банду бюджетних смартфонів Nokia.

Nokia X10, X20, G10 та G20 скоро вийдуть на індійський ринок

Варто зазначити, що Nokia G10 та Nokia G20 пройшли сертифікацію BIS в Індії. Це трапилось у травні, але все-таки жоден з пристроїв в країні не запущений. Можливо, Nokia чекає потрібного моменту, особливо після другої хвилі COVID-19, яка спустошила країну минулого місяця. Зараз компанія може розглянути можливість запуску обох пристроїв вже наступного місяця. Nokia X10 і X20, ймовірно, дебютують поряд із телефонами G10 і G20.

Для тих, хто не знає, Nokia X10 та Nokia X20 містять той самий чипсет Qualcomm Snapdragon 480 5G. Велика різниця полягає в тому, що X10 має 6 ГБ оперативної пам’яті, тоді як Nokia X20 має 8 ГБ. Обидва ці телефони мають опцію зберігання 128 ГБ. Ці телефони красуються 6,7-дюймовим дисплеєм Full HD+ і оснащені чотирма камерами.

Nokia C10 і C20 працюють на чипсеті Unisoc. Обидва телефони оснащені 6,51-дюймовим дисплеєм HD+ з 2 ГБ оперативної та 32 ГБ внутрішньої пам’яті. На додаток, обидва вони мають одну 5-мегапіксельну камеру ззаду. C10 і C20 оснащені тією ж батареєю на 5000 мАг з повільною зарядкою на 5 Вт через порт micro USB 2.0. Щодо програмного забезпечення, вони працюють під управлінням Android 11.

Nokia G10 і G20 також мають однаковий 6,5-дюймовий дисплей HD+. Під капотом G10 встановлений MediaTek Helio G25, тоді як G20 оснащений Helio G35 SoC. G10 оснащений потрійною камерою з 13-мегапіксельною основною камерою, тоді як G20 має чотирикамерну камеру з 48-мегапіксельною основною камерою.

Обидва пристрої мають однакову батарею на 5050 мАг з підтримкою зарядки 10 Вт.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua