6G у Південній Кореї: Інвестувати близько $200 000 000

Південна Корея є першою країною, яка комерціалізує 5G, і вона залишається однією з небагатьох країн з хорошим 5G покриттям.

За останніми повідомленнями, компанія вже будує плани щодо 6G. Звіт AJU Business Daily показує, що Південна Корея сьогодні оголосила про п’ятирічний національний проєкт на 6G. Азійська країна інвестує загалом 220 мільярдів вон (193 мільйони доларів) протягом наступних п’яти років для досліджень та розробок 6G Technology.

Країна співпрацює зі США, і вона прагне запустити комерційний 6G до 2028 року.

Цей інвестиційний план був висунутий на сьогоднішній стратегічній нараді 6G. Серед учасників були представники влади, комерційні компанії, експерти та науковці.

Міністр науки та інформаційно-комунікаційних технологій Південної Кореї Лін Хе Сук також сказав: «Наступне покоління мобільних мереж є основою цифрових інновацій. Ми повинні повною мірою відіграти свою творчість і водночас очолити міжнародний ринок в епоху 6G на основі нашого досвіду та технологій у сфері мережі».

За даними Центру досліджень комунікацій Samsung, 6G характеризується наданням передових послуг, таких як справжня заглиблена доповнена реальність (XR), мобільні голограми високої точності тощо. Однак XR містить багато складностей. Апаратне та програмне забезпечення можуть створювати вміст для віртуальної реальності, змішаної реальності тощо.

Розвиток мережі 6G зіткнеться з чотирма основними проблемами

На форумі на вищому рівні «П’ятої конференції з розвитку мережі в майбутньому», що відбулася в Нанкіні, провінція Цзянсу, Гао Тунцин, заступник генерального директора China Mobile Group, сказав, що 5G пришвидшила взаємозв’язок усього. Він також стверджує, що Китай став важливим лідером у світовому розвитку 5G. Водночас він також поділився деякими поглядами China Mobile на майбутній розвиток 6G.

Гао Тунцин вважає, що економіка та суспільство прискорюються в еру цифрового інтелекту. Крім того, частка цифрової економіки у ВВП щороку збільшується. За його словами, 6G забезпечить ендогенні можливості, самоеволюцію та мережі самооптимізації. З усім тим, він вважає, що 6G зіткнеться з наступними проблемами:

  • Основні теоретичні нововведення все ще потребують прориву. Чинні теорії та закони наближаються до своїх меж. Це означає, що 6G потребуватимуть ще деяких джерел технологічних інновацій
  • Технічні стандарти стикаються з ризиком диференціації. Чи може 6G сформувати глобальний уніфікований стандарт, неясно
  • Невизначеність у промисловій моделі: „горизонтальна інтеграція” та „вертикальна інтеграція” промислової організації сумнівні
  • Складність екологічного будівництва зростає. 6G розширить більше сценаріїв, інтегрує більше галузей і розширить можливості галузей.
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: