Масштабна аварія Google

Сьогодні користувачі Google з усього світу скаржилися на збої в роботі пошукової системи. Відповідні скарги з’явилися на вебсайті Downdetector, який відстежує проблеми та несправності в найпопулярніших Інтернет-сервісах.

Перші скарги на збої в роботі Google з’явилися сьогодні вранці та найактивніше повідомляли про збої користувачів із США, Італії, Іспанії, Німеччини, України, Росії та Великобританії. Серед основних скарг — неможливість повноцінно використовувати пошук через постійний перезапуск браузера та проблеми з входом в обліковий запис.

Водночас скарг на роботу пошти Gmail та відеохостингу YouTube не зафіксовано. Також немає скарг на роботу інших продуктів Google.

Компанія усвідомлює проблеми й повинна їх виправити за короткий час. Тим часом ентузіасти вже знайшли спосіб розв’язання проблеми. Для цього вам потрібно видалити оновлення. Шлях такий: тривале натискання на піктограму програми Google у панелі запуску – клацання на піктограмі інформації (i) – додаткові налаштування (три крапки у верхньому правому куті) – «Видалити оновлення».

Щоб призупинити процес автоматичного оновлення програм через магазин Google Play, потрібно вимкнути елемент, відповідальний за цю операцію, у налаштуваннях.

Скарги на сайті Downdetector

На сайтах соціальних медіа, а також вебсайті Downdetector є сотні людей, які скаржились Google на проблеми з додатком.

Один користувач Downdetector сказав: «Google зараз постійно показує мені це повідомлення : “403. Це помилка. Ваш клієнт не має дозволу отримати…”»

«А далі переходить на URL-адресу та те, що я намагався знайти. Я не перебуваю під батьківським контролем або щось інше».

Повідомлення про помилку 403 означає, що сервер зрозумів запит, але не зміг його виконати.

Інший користувач опублікував: «Він каже, що Google перестав працювати кожні пару секунд, і це мене дратує».

Кілька користувачів також заявили, що спливне вікно показувалось на екрані, коли вони намагалися отримати доступ до програми, і в ньому говорилося: “Google продовжує зупинятися”.

Інші заявили, що змогли розв’язати проблему, видаливши оновлення на своїх пристроях.

Коментатор Downdetector сказав: «Видалення оновлень працює як тимчасове виправлення, але так, дуже дратує це оновлення, тому що вони повинні були протестувати його більше”.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: