Cyberpunk 2077 повертається до PS Store: Власникам PS4 не варто купувати його зараз

Успіх CD Projekt Red з грою The Witcher 3: Wild Hunt та політика зробили їх однією з найнадійніших студій на ігровій сцені. Це підняло компанію до нового статусу і створило величезний ажіотаж для Cyberpunk 2077.

Компанія оголосила кілька дат запуску, щоб лише відкласти їх пізніше. Гра не була готова до випуску, але все-таки компанія не мала більше поводів для чергової затримки та вирішила випустити її в грудні 2020 року. Результатом стала жахлива робота на консолях останнього покоління (PS4, Xbox One) та незліченна кількість помилок.

Помітивши помилки та жахливу ситуацію в грі, багато гравців подали скарги на компанію. CD Projekt Red пообіцяла випустити оновлення для усунення помилок та виправлення продуктивності. Однак гравцям рекомендується, щоб ті, хто не був задоволений, повернули гроші з місця, де вони придбали гру.

Окрім роздрібних продавців, PlayStation Store від Sony і Microsoft Store були двома місцями, де користувачі консолі могли придбати гру. Проблема магазину Sony полягає в тому, що його політика повернення коштів не найкраща. Через хвилю користувачів, які вимагали повернення коштів, японська студія була змушена видалити гру з магазину та створити окрему сторінку, де користувачі могли б вимагати повернення коштів.

Після багатьох місяців та оновлень, здається, CD Projekt RED не завоював довіру Sony. З вчорашнього  дня, 21 червня, Cyberpunk 2077 знову в магазині PlayStation. Однак є велике попередження для власників PS4.

«Користувачі можуть і надалі стикатися з деякими проблемами з продуктивністю видання PS4, тоді як ми продовжуємо покращувати стабільність на всіх платформах», — визнає CD Projekt Red. «Версії гри PS4 Pro та PS5 забезпечать найкращий досвід роботи на PlayStation».

Список Sony для Cyberpunk 2077 також містить подібне попередження. Це робить крок далі, щоб спробувати відмовити власників PS4 від придбання гри.

«Купувати для використання в системах PS4 не рекомендується», — йдеться у списку Sony. «Для найкращого досвіду Cyberpunk на PlayStation грайте на системах PS4 Pro та PS5».

Отримавши це величезне попередження, важко сказати, чи стане гра колись «приємною» в системі PS4. Наявність мінімальних вимог до апаратного забезпечення є чимось загальним для ПК, але ми вперше бачимо таке на консолі. CD Projekt RED, можливо, повернув довіру Sony, але йому все одно доведеться пройти довгий шлях, щоб завоювати своїх шанувальників.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua