Meizu Car наближається

Компанія Meizu Technology Co. Ltd. подала заявку на реєстрацію Flyme For Car торгової марки 4 червня. Міжнародна класифікація включає 42 типи дизайнерських досліджень. Чи означає це, що в дорозі автомобіль Meizu?

Останнім часом кілька виробників смартфонів увійшли в бізнес смартавтомобілів. Такі, як Xiaomi, Oppo та інші теж вийдуть на цей ринок. Чи піде Meizu? Можливо, так.

 

Meizu Car наближається

Зараз статус товарного знака знаходиться в процесі реєстрації. Згідно з повідомленнями, Flyme For Car — це розумна система автомобілів. Meizu оголосила про запуск вбудованої системи Flyme For Car у березні цього року. У той час компанія заявила, що система перебуває в стадії належного розвитку, але з того часу повідомлень не надходило.

Meizu Car наближається

На цей час ми не маємо більше інформації про бортову систему Meizu Flyme For Car. Крім того, інформації про можливий розумний автомобіль від компанії немає. Однак нещодавня реєстрація торгової марки показує, що система автомобілів Meizu все ще планується.

Є повідомлення, що пара автомобілів увійде в екосистему Flyme. Це означає, що деякі розумні авто поставлятимуться з Flyme For Cars. Однак немає жодної згадки, чи будуть ці авто від самого Meizu.

Звичайно, ми очікуємо, що Flyme For Car буде дуже схожа на Huawei HiCar, а також на Android Auto та Apple CarPlay.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: