Meizu Car наближається

Компанія Meizu Technology Co. Ltd. подала заявку на реєстрацію Flyme For Car торгової марки 4 червня. Міжнародна класифікація включає 42 типи дизайнерських досліджень. Чи означає це, що в дорозі автомобіль Meizu?

Останнім часом кілька виробників смартфонів увійшли в бізнес смартавтомобілів. Такі, як Xiaomi, Oppo та інші теж вийдуть на цей ринок. Чи піде Meizu? Можливо, так.

 

Зараз статус товарного знака знаходиться в процесі реєстрації. Згідно з повідомленнями, Flyme For Car — це розумна система автомобілів. Meizu оголосила про запуск вбудованої системи Flyme For Car у березні цього року. У той час компанія заявила, що система перебуває в стадії належного розвитку, але з того часу повідомлень не надходило.

На цей час ми не маємо більше інформації про бортову систему Meizu Flyme For Car. Крім того, інформації про можливий розумний автомобіль від компанії немає. Однак нещодавня реєстрація торгової марки показує, що система автомобілів Meizu все ще планується.

Є повідомлення, що пара автомобілів увійде в екосистему Flyme. Це означає, що деякі розумні авто поставлятимуться з Flyme For Cars. Однак немає жодної згадки, чи будуть ці авто від самого Meizu.

Звичайно, ми очікуємо, що Flyme For Car буде дуже схожа на Huawei HiCar, а також на Android Auto та Apple CarPlay.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: