LG отримала патент на незвичайний телевізор

Попри те, що LG припинила виробництво смартфонів, у телевізійній галузі, схоже, вона готова напружити свої сили. За даними LetsGoDigital,  LG, як перший у світі виробник, який випустив згорнутий телевізор, пішла ще далі по цьому самому шляху. Зараз викрито один із його нових телевізійних патентів. Тож якщо компанія LG вирішить запустити цей телевізор, це зробить справжній фурор на ринку.

У 2018 році LG Display випустив на CES прототип 65-дюймового прокатного телевізора. У жовтні 2020 року цей смарттелевізор (Signature OLED R) нарешті вийшов у Південній Кореї за ціною 100 мільйонів вон (88 000 доларів).

Зараз викрито черговий патент LG на «телевізор з рухомим дисплеєм». 4 червня 2021 року Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) офіційно надала LG цей патент.

Телевізор LG із горизонтально прокручуваним дизайном

З патенту ми бачимо, що телевізор LG складається з основи та верхнього основного блоку. Виглядає дуже компактно. Основний блок складається з двох кубоїдів, подібних до динаміків. Екран захований у них.

Екран має горизонтальну конструкцію, що скручується, яка трохи схожа на смартфон. При закритті два прямокутні паралелепіпеди об’єднуються між собою. Це еквівалентно площі основи. При відкритті два кубоїди головного блоку розширюються відповідно до лівої та правої сторін.

Розтягнута площа екрану приблизно в 3-4 рази перевищує площу закритого режиму.

На задній частині екран, здається, підтримується Т-подібною рамою, встановленою на основі посередині. Його роль повинна полягати в тому, щоб екран залишався рівним.

Зараз немає даних щодо розміру екрана. Але патентна картина дозволяє припустити, що він має співвідношення сторін 16 : 9. Дизайн дуже схожий на OLED-телевізор TCL CsOT Rollable, який був продемонстрований у жовтні 2020 року під час конференції Global Display Ecosystem Conference (DTC 2020). Samsung, схоже, працює над подібним продуктом.

Немає гарантій, що цей телевізор з’явиться

Зараз незрозуміло, дійде цей телевізор LG до кінцевих користувачів чи ні. Однак LG вже випустила ряд телевізорів, що розкладаються. Вони в основному котяться вгору-вниз. Отже, є всі підстави думати, що корейський виробник також може запропонувати таку концепцію.

З часом ми побачимо, чи стане телевізор із таким формфактором популярним чи ні. Звичайно, це може бути великою перевагою для бізнес-ринку. Це також було одним із напрямов розвитку для прозорого телевізора, який було продемонстровано LG Display на початку цього року.

До речі, Xiaomi такий товар має на полицях.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: