Xiaomi Mi MIX 4: Камера під екраном та MIUI 13

Кілька днів тому деякі користувачі опублікували набір реальних фотографій так званого Xiaomi Mi MIX 4. Набагато раніше ми чули чутки з різних джерел, що цей телефон буде використовувати підекранну камеру.

Фотографії, що просочилися, це доводять. І ми повинні сказати, що візуальний ефект від справжнього повноекранного смартфона справді вражає.

Дисплей Xiaomi Mi MIX 4

Крім того, ми дізналися, що Xiaomi Mi MIX 4 використовуватиме екран з роздільною здатністю 1080P, який постачає Huaxing Optoelectronics. Ми згадуємо про це, оскільки ходили чутки, що цей телефон буде оснащений дисплеєм з роздільною здатністю 2K, який матиме унікальні налаштування, щоб забезпечити кращий ефект зображення, ніж загальний 1080P.

У будь-якому випадку, зараз, виявляється, цей телефон пропустить дисплей з роздільною здатністю 2K+. Але, крім того, він матиме дизайн з повністю однаковою шириною. Іншими словами, підборіддя має таку ж ширину, як і решта боків. Тож загальний візуальний ефект екрану буде шоковим.

MIUI 13 з коробки

Також ми бачимо, що телефон працює на системі MIUI 13, яка ще не запущена. Хоча в цей час Xiaomi випускає оновлення MIUI 12.5 для більшості своїх телефонів, нова система обіцяє стати ще кращою і забезпечить безліч корисних функцій.

 

Джин Фан, директор продукту Xiaomi та генеральний менеджер досвіду MIUI, розмістив на Weibo, що він офіційно створив «MIUI Pioneer Team» понад тиждень тому, щоб зосередитись на розв’язання різних питань.

Швидке заряджання та багато іншого

Що стосується інших основних моментів, Xiaomi Mi MIX 4 підтримуватиме швидку зарядку як з точки зору бездротової, так і дротової зарядки. Вхідна потужність бездротової зарядки досягне 70 Вт-80 Вт, тоді як дротова зарядка досягне 120 Вт.

До речі, технологія підекранних камер компанії була анонсована в серпні 2020 року. У той час Xiaomi заявила, що її третє покоління позаекранних камер можна масово виготовляти для комерційного використання. Але одночасно Xiaomi заявила, що виробництво розпочнеться лише наступного року.

У порівнянні з попередніми рішеннями, підекранна камера третього покоління значно покращує ефект зображення області камери завдяки розташуванню пікселів. Плюс, завдяки оптимізації алгоритму камери, це забезпечує недиференційований досвід селфі зі звичайною фронтальною камерою.

Інший експерт Weibo заявив, що Xiaomi Mi MIX 4 буде запущений у третьому кварталі, тоді як Xiaomi Mi Fold 2 та Mi 12 вийдуть на ринок у Q4, 2021 та Q1, 2022 відповідно.

Але цікаво, що Xiaomi матиме щонайменше три смартфони з підекранними камерами, випущені до кінця 2021 року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua