Samsung Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3 запущені в масове виробництво

За даними мережевих джерел Samsung розпочала масове виробництво смартфонів нового покоління, оснащених гнучким дисплеєм. Мова йде про пристрої Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3.

Авторитетний аналітик і блогер Джон Проссер повідомив, що щоденний обсяг виробництва кожного з цих пристроїв коливається в межах від 50 до 70 тисяч одиниць. Це значно вище у порівнянні зі смартфонами попереднього покоління.

Загалом, за словами Проссера, південнокорейський гігант розраховує випустити близько 7 мільйонів одиниць Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 (загалом). Для пристроїв останнього покоління загальний обсяг виробництва не перевищував 2 млн одиниць.

 

Згідно з повідомленнями, офіційна презентація новинок відбудеться 3 серпня. Однак Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 надійдуть у продаж пізніше — 27 того ж місяця.

За чутками, Galaxy Z Fold 3 має 7,5-дюймовий гнучкий екран S-AMOLED з роздільною здатністю QHD+ і частотою оновлення 120 Гц, 6,2-дюймовий зовнішній дисплей, процесор Snapdragon 888 і потрійну задню камеру з трьома 12-мегапіксельними датчиками. Що стосується Galaxy Z Flip 3, то ця «розкладачка» має більший зовнішній екран.

Samsung патентує гнучкий смартфон з декількома підекранними камерами

Як повідомляє вебсайт LetsGoDigital, Європейське патентне відомство оприлюднило документ, що розкриває конструктивні особливості нового смартфона Samsung, оснащеного гнучким дисплеєм.

Мова йде про пристрій у формі книжки, в якому екран буде складений у корпус. Така конструкція допоможе захистити гнучку панель від пошкоджень під час щоденного використання.

Головною особливістю запатентованого пристрою є камера, захована за дисплеєм. Це буде у верхній частині правої сторони корпусу. До того, Samsung розглядає можливість використання подвійної й навіть потрійної прихованої селфі-камери.

 

За екраном також будуть розташовані різні датчики — датчики світла, датчики наближення тощо. Нарешті, сканер відбитків пальців буде знаходитися під гнучкою зоною показу.

Є ймовірність того, що запропоноване технічне рішення буде втілено в смартфоні Galaxy Z Fold 3, який Samsung планує оголосити в серпні.

Опис іншого цікавого смартфона Samsung також був доступний на вебсайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Південнокорейський гігант запатентував чергову версію дизайну смартфона — у формфакторі книги. Пристрій передбачає використання гнучкого дисплея, який складається в корпус.

Головна особливість новинки — обертова багатокомпонентна камера. Цей циліндричний блок може обертатися на 180 градусів, так що користувачі можуть використовувати його для загального фотографування та знімання автопортретів (а також для відеодзвінків).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: