Samsung Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3 запущені в масове виробництво

За даними мережевих джерел Samsung розпочала масове виробництво смартфонів нового покоління, оснащених гнучким дисплеєм. Мова йде про пристрої Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3.

Авторитетний аналітик і блогер Джон Проссер повідомив, що щоденний обсяг виробництва кожного з цих пристроїв коливається в межах від 50 до 70 тисяч одиниць. Це значно вище у порівнянні зі смартфонами попереднього покоління.

Загалом, за словами Проссера, південнокорейський гігант розраховує випустити близько 7 мільйонів одиниць Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 (загалом). Для пристроїв останнього покоління загальний обсяг виробництва не перевищував 2 млн одиниць.

 

Samsung Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3 запущені в масове виробництво

Згідно з повідомленнями, офіційна презентація новинок відбудеться 3 серпня. Однак Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 надійдуть у продаж пізніше — 27 того ж місяця.

За чутками, Galaxy Z Fold 3 має 7,5-дюймовий гнучкий екран S-AMOLED з роздільною здатністю QHD+ і частотою оновлення 120 Гц, 6,2-дюймовий зовнішній дисплей, процесор Snapdragon 888 і потрійну задню камеру з трьома 12-мегапіксельними датчиками. Що стосується Galaxy Z Flip 3, то ця «розкладачка» має більший зовнішній екран.

Samsung Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3 запущені в масове виробництво

Samsung патентує гнучкий смартфон з декількома підекранними камерами

Як повідомляє вебсайт LetsGoDigital, Європейське патентне відомство оприлюднило документ, що розкриває конструктивні особливості нового смартфона Samsung, оснащеного гнучким дисплеєм.

Мова йде про пристрій у формі книжки, в якому екран буде складений у корпус. Така конструкція допоможе захистити гнучку панель від пошкоджень під час щоденного використання.

Головною особливістю запатентованого пристрою є камера, захована за дисплеєм. Це буде у верхній частині правої сторони корпусу. До того, Samsung розглядає можливість використання подвійної й навіть потрійної прихованої селфі-камери.

 

Samsung Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3 запущені в масове виробництво

За екраном також будуть розташовані різні датчики — датчики світла, датчики наближення тощо. Нарешті, сканер відбитків пальців буде знаходитися під гнучкою зоною показу.

Є ймовірність того, що запропоноване технічне рішення буде втілено в смартфоні Galaxy Z Fold 3, який Samsung планує оголосити в серпні.

Опис іншого цікавого смартфона Samsung також був доступний на вебсайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Південнокорейський гігант запатентував чергову версію дизайну смартфона — у формфакторі книги. Пристрій передбачає використання гнучкого дисплея, який складається в корпус.

Samsung Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3 запущені в масове виробництво

Головна особливість новинки — обертова багатокомпонентна камера. Цей циліндричний блок може обертатися на 180 градусів, так що користувачі можуть використовувати його для загального фотографування та знімання автопортретів (а також для відеодзвінків).

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: