Redmi Note 8 Pro и POCO F2 Pro отримують MIUI 12.5

За останніми повідомленнями, Xiaomi вже працює над випуском MIUI 13. Однак у компанії є ще багато пристроїв для підключення до прошивки MIUI 12.5.

Сьогодні список стає меншим завдяки додаванню Redmi Note 8 Pro та POCO F2 Pro. Перший — це смартфон 2019 року, який спочатку був випущений з Android 9 Pie на базі MIUI 10. Зараз на пристрої встановлений MIUI 12.5 на базі Android 11. POCO F2 Pro, навпаки, був випущений минулого року з MIUI 11 на базі Android 10.

Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro був особливим випадком. Після кількох років використання чипсетів Snapdragon, пристрій першим отримав чипсет MediaTek. Насправді він дебютував з Helio G90T, який став одним з найуспішніших на сьогодні чипсетів MediaTek.

Після початкової недовіри пристрій підкорив серця багатьох користувачів і навіть розробників по всьому світу. На сьогодні це один із найуспішніших смартфонів Redmi Note із чипсетом MediaTek.

Пристрій отримав оновлення для Android 10 та Android 11, що також робить його одним зі смартфонів на базі MediaTek з найкращими програмним забезпеченням. Ми не думаємо, що він отримає Android 12, але він може мати право на MIUI 13.

Сьогодні Redmi Note 8 Pro отримує оновлення MIUI 12.5 з номером збірки V12.5.1.0.RGGCNXM. Наразі оновлення розповсюджується в Китаї, але найближчим часом його можуть отримати інші регіональні варіанти.

POCO F2 Pro

На момент випуску POCO F2 Pro був досить суперечливим. Пристрій став наступником оригінального Pocophone F1, але замість оригінального привабливого пристрою це був ребрендинг Redmi K30 Pro.

Він мав чипсет Snapdragon 865, але не справив враження своїм 60 Гц дисплеєм. Попри це, пристрій має велику кількість користувачів у всьому світі.

Оригінальний Redmi K30 Pro отримав оновлення MIUI 12.5 у травні. Тож оновлення для POCO F2 Pro зараз не стає великим сюрпризом. Варто зазначити, що оновлення охоплює лише варіанти EEA із номером збірки V12.5.1.0.RJKEUXM. У будь-якому випадку оновлення охопить інші регіональні варіанти найближчими тижнями.

На відміну від вищезазначеного, цей телефон вийшов з MIUI 11 на базі Android 10. Пристрій отримав MIUI 12, а також Android 11 через пару місяців після випуску.

Тому, завдяки своєму флагманському характеру, він неодмінно отримає MIUI 13 та Android 12, як тільки він стане доступним.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: