Microsoft випускає Fluid Office: найбільше оновлення Office за останні десятиліття

Масштабні зміни чекають Microsoft Office. Розробники почали впроваджувати концепцію вебплатформи Fluid Office, яка передбачає перетворення офісного пакета в більш потужний інструмент, в основному орієнтований на співпрацю.

Розробники додали перші інтерактивні блоки в рамках цього проєкту до Teams, OneNote, Outlook та Whiteboard.

Замість таблиць, графіків та списків, які є статичними та прив’язаними до певних документів, компоненти Fluid — це модулі співпраці, які дозволяють виконувати різні завдання, не залишаючи чату, електронної пошти тощо. Простіше кажучи, цей підхід дозволяє працювати з документом у загальному середовищі без необхідності запускати різні програми.

Джерело зазначає, що все, що розробники створили за допомогою Fluid, є найбільшою зміною в Office за останні десятиліття. На момент презентації минулого року концепція Fluid виглядала як перспективний варіант розвитку офісного пакета.

Однак зараз вже чітко видно, наскільки масштабною може бути трансформація звичних офісних додатків.

Незабаром кожна зустріч у Microsoft Teams буде супроводжуватися вбудованими примітками про співпрацю. Нотатки з’являться не лише на нарадах, але й у календарі Outlook. Будь-хто, хто має відповідні дозволи, може в будь-який час написати щось у нотатках, і ці коригування з’являться для всіх учасників наради в Інтернеті.

Після додавання нового завдання воно негайно синхронізується з іншими завданнями в Microsoft 365, а нотатки наради автоматично синхронізуються з календарем Outlook, де їх також можна редагувати в Інтернеті.

Цього літа Microsoft також перетворює програму Whiteboard на полотно для розміщення компонентів Fluid. Додаток існує довгий час як інструмент для співпраці, і тепер він отримає редизайн частини концепції Fluid.

Корпорація Майкрософт підтверджує витік зображень Windows 11 та подала скаргу в DMCA до Google

Рання збірка нової операційної системи Windows 11, яка потрапила в Інтернет, викликала багато галасу. Однак сама Microsoft із вартий заздрості самоконтролем не відразу відреагувала на цей факт.

Джерелом витоку інформації став сайт новин Beebom, який опублікував ISO-образ нової ОС. Врешті-решт, нерви Microsoft також зламалися.

Японський підрозділ компанії подав скаргу на порушення прав інтелектуальної власності згідно із Законом про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA) проти компанії Beebom, а також попросив Google видалити з пошуку посилання на статтю індійського вебсайту, яка стала розповсюджувачем ISO-образу невипущеної Windows 11, чим підтвердила, що розповсюджений до Мережі дистрибутив фактично належить їй.

Слід зазначити, що деякі користувачі Інтернету висловили сумнів, що опублікована ОС насправді була випущена Microsoft, а не є витвором якогось ремісника.

Такі думки були викликані тим, що, попри новий інтерфейс, піктограми та вікна, Windows 11 містить багато елементів, запозичених з поточної версії Windows 10. Навіть внутрішні файли ОС містять інформацію, яка натякає на те, що під зовнішньою оболонкою Windows 11 ховається Windows 10.

Однак той факт, що Microsoft подала скаргу, розвінчує ці сумніви. Програмний гігант призначив презентацію на 24 червня, на якій буде детально описано нове покоління Windows.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua